Як очистити воду від домішок

Зважившись перейти на чисту фільтровану воду кожен стикається з величезною кількістю пропозицій і реклам від численних виробників. Але перед тим як витратити гроші на новий фільтр потрібно визначиться якої якості і в якій кількості вам потрібна відфільтрована вода.

Наприклад, якщо у вас нечисленна родина та вода вам потрібна тільки в якості пиття, тоді вам цілком вистачить фільтра глечик виду, а якщо стоїть необхідність повним забезпеченням чистою водою для всіх існуючих потреб великої родини тоді вам слід звернути увагу на стаціонарні системи фільтрації. Спробуємо розібратися як очистити воду від домішок за допомогою різних фільтрів.

Фільтр типу глека.

Простий глечик в який вставляється картридж-фільтр, при наборі води вона проходить через фільтр тим самим очищаючись. З переваг глечика варто відзначити зовнішній приємний вигляд, який з легкістю впишеться в інтер’єр будь-якої кухні. Досить добре очищає воду від великих часток піску, іржі та іншого бруду. Але є і мінуси — не справляється з фільтрацією бактерій і мікроорганізмів. Глечик картридж витримує навантаження в 280-300 літрів, а й його заміна не вдарить вас по кишені».

Стаціонарні системи фільтрації.

Найбільш ефективні агрегати для домашнього використання, називають їх ще системою зворотного осмосу, встановлюються безпосередньо під мийку і підключаються до водяних труб загального призначення. Головну роль в осмосу грає мембрана, вона очищає воду від домішок і направляє її на виведений для цих цілей кран, а брудну воду просто відкидає в каналізацію. За рахунок такого «розумного» поділу мембрана не засмічувати, і система осмосу прослужить вам вірою і правдою не один рік. Вода пройшовши через осмос виходить очищеною від хімічних, біологічних і механічних домішок.

Структуризація води.

Якщо ви вирішили йти до кінця у вирішенні питання чистою і корисною води, тоді обов’язково радимо купити структурізатор води. Цей винахід перетворює відфільтровану рідина в енергетично чисту воду, аналогічну гірської талій воді, яка принесе вам здоров’я і довголіття. І нехай вас не лякає досить нове інноваційне рішення, в розвинених західних країнах це технології йдуть «рука в руку» з фільтрами для води.

Подивіться структурізатор води відгуки http: // filter. ua / shop / strukturizatory_vody / і переконайтеся самі на досвіді інших людей що енергетика води не порожні слова.
Вибір фірм виробників фільтрів і структурізаторов робіть самі, але пам’ятайте, що чиста вода — це здоров’я, а воно безцінне.