Як очистити стіни від цвілі

Цвіль — це дуже неприємне явище, яке може з’явитися в кутку кімнати, на поверхнях лоджії, у ванній або передпокою. Позбутися від неї необхідно не тільки тому, що вона псує зовнішній вигляд кімнати, а й з-за того, що цвіль є шкідливою для людського організму.

В першу чергу, при виявленні одного з видів цвілі, слід вжити заходів щодо виправлення мікроклімату квартири і забезпечити приміщенням оптимальний вологісний режим.

Щоб знищити цвіль на стінах свого житлового простору, вам знадобляться: «Доместос»; вапно хлорне;антисептичний засіб; кисть, валик, шпатель та інші будівельні інструменти.

Як випливає просушіть приміщення. Забезпечте всіх поверхнях якісну гідроізоляцію. Переконайтеся в тому, що кімнати мають повноцінну вентиляцію. Якщо на заражених цвіллю стінах наклеєні шпалери, їх слід видалити. Потім, заражену площа обробляють антисептиком, наприклад, біоцидом. Наносити антисептик слід валиком або пензликом. Обробку необхідно провести в декілька шарів, які наносяться по мірі їх висихання.

Якщо немає заводського антисептика, можна використовувати побутової «Доместос». Намагайтеся, при обробці, захопити додаткову площу, яка здається на неозброєний погляд цілком здоровою.

Якщо цвіль дуже глибока, слід попередньо зішкребти верхній шар і вже після цього обробляти антисептичними засобами.

Після того, як стіни висохнуть, їх, при необхідності, обробляють шпаклівкою. Залишається наклеїти декоративне покриття. Вибираючи обробку для оброблених від цвілі кімнат, намагайтеся не купувати занадто дорогий матеріал. Справа в тому, що якщо ви погано впоралися з роботою, через деякий час кольорові або чорні плями проступлять знову. Тоді вам доведеться проробляти всю роботу заново.