Як обманюють на АЗС?

Напевно, багато хто, побувавши на деяких заправних станціях, відчували себе обдуреними. Все вірно, є АЗС, які не доливають бензин. Проблема в тому, що ніхто не влаштовував перевірку і не пред’являв їм за недолиті в бак літри. У цій статті буде розказано, як обманюють на заправках, а головне, як викрити шахраїв.

Звичайно, якщо є якісь неполадки в автомобілі, то можлива перевитрата палива. Але якщо все системи в порядку, то про нього не може бути й мови. Значить вся справа в станції, на якій відбувалася заправка. Є два варіанти: або, у продаваного там палива низьке октанове число, або бензин недолив. У першому випадку можна тільки поміняти заправну станцію. А в другому — це шахрайство, з яким необхідно боротися.

Отже, кожна станція в своєму штаті має співробітника, який повинен допомогти водієві заправити автомобіль. Але, одночасно з цим він допомагає і організації, в якій працює, красти бензин. Наприклад, потрібно заправити 10 літрів палива. У той час, як лічильник показує останній літр, заправник вимикає пістолет. Тому весь бензин, що залишився в шлангу, не потрапляє в бак. А це десь близько літра.

Є й інший спосіб обману водіїв. Лічильник заправного автомата вже буває несправний. Причому, таким чином, він відраховує більше літрів, ніж потрапляє в бак. Наприклад, якщо оплачено 10 літрів, то при несправному лічильнику бензину заправляється на 1-2 літра менше. В обох випадках зазвичай ніхто не здогадується, що причину потрібно шукати на заправних станціях.

Тепер залишилося зрозуміти, як уникнути такого роду шахрайства. З приводу першої ситуації, є рада заправляти машину самостійно. А спеціально навчена людина хай сходить оплатити бензин. Що ж стосується другого способу обману, то тут все набагато складніше. Багато хто не захочуть витрачати час заради пари літрів бензину. Але якщо все-таки прийнято рішення вивести шахраїв на «чисту воду», то можна залити бензин в спеціальну каністру. Тоді відразу вийде визначити, обманює АЗС чи ні.

На деяких заправках можуть не дати залити бензин в власну каністру. В такому випадку можна попросити скористатися їх тарою. Головне, щоб на ній була пломба і шкала поділок. Отримавши і тут відмова, можна зробити висновок, що дана АЗС займається шахрайством, і потрібно шукати нове місце для заправки.

Тут були розглянуті найпоширеніші способи недоливу палива. Але скільки їх всього, відомо тільки самим шахраям.

Рекомендуємо для ознайомлення: