Як можна позбутися від неприємного запаху в будинку

Господарі часом можуть не відчувати неприємного запаху в своїх оселях, проте гостям він чути відразу. При його наявності слід провітрити приміщення і перевірити, в якому стані знаходиться вентиляція. Можливо, вона забита або працює не на повну потужність.

Наступним кроком вважають оцінку стану пахощів кожного предмета. Адже неприємні запахи можуть з’явитися в самих важкодоступних для людини місцях.

Якщо ж це все-таки відбувається, і причина криється в холодильнику, то просто помістіть в нього шматочок хліба. Хліб можна міняти кожні два дні. Є ще один спосіб — залишати на дверцятах таблетки активованого вугілля. Якщо ви накапати крапельки ефірної олії, то запах не з’явиться протягом одного місяця.

Викидати кухонні відходи необхідно один раз на добу. Винятком вважають рибні відходи. Вони можуть відрізнятися своїм різким запахом. На дно відра слід класти пакет для сміття і також шматочок марлі.

Хороші господині можуть перебирати вміст кухонної шафи приблизно один раз в тиждень. В ході збирання слід викидати все несвіжі продукти і також складати залишки круп на поверхні шафи. Дверцята варто обробляти оцтовим розчином.

Після того, як всі шафи сухі і провітрені, слід складати все назад і ставити на одну з полиць пластиковий стаканчик з кавою, який зможе подарувати вам дуже приємний аромат. Якщо ви відчуваєте не дуже приємний запах, то варто розводити в одному літрі води ароматні добавки. Якщо проробляти все вище викладене, то можна усунути в приміщенні неприємний запах.

Свіжість ароматів може нейтралізувати всі залишилися запахи. У ванній можна повісити рушникосушки, оскільки волога тканина в закритому приміщенні може видавати не найприємніший запах. У саунузле слід розставити чашечки з крупною сіллю. Її необхідно міняти один раз в тиждень. Шафи з білизною варто перебирати по кілька разів на місяць і часто провітрювати.

Постільні приналежності важливо розвішувати на балконі, для того, щоб можна було позбутися від затхлого запаху в кімнатах. Шафи потрібно провітрювати, складаючи акуратними стопками речі і білизна. Сухі пучки лаванди і меліси можуть подарувати вашій білизні дуже приємний запах, тому багато господинь кладуть гілочку рослини на полицю шафи.

Застосовуючи такі прості поради, можна позбутися від уже існуючого неприємного запаху, а також запобігти появі нового.