Як лікувати зуби

Ймовірно, існують щасливі люди, які не мають уявлення про зубного болю. Хоч раз випробував подібні відчуття людина знає, як це болісно. Тоді, без швидкого і правильного вирішення питання як лікувати зуби, жити досить важко і дискомфортно.

Зубний біль є наслідком температурного, механічного або хімічного впливу на нервову систему зубів і щелепи. Виникнення неприємних відчуттів може бути пов’язано з ураженням щелепи, твердих тканин зуба, а також із запаленням м’яких тканин або окістя. Такі хвороби не варто запускати, краще відразу звернутися до фахівця в медичний заклад. А в виправленні прикусу у дітей допоможе http: // aoc. kiev. ua / stomatology / ispravlenie-prikusa-u-detey /, відомий ортотонтіческій центр.

Активна ниючий біль зазвичай буває при глибокому або середньому карієсі, причиною виникнення подібних відчуттів може бути потрапляння всередину порожнини зубів залишків їжі. В такому випадку біль усувається разом з витягом подразника.

Гострий пульпіт відрізняється різкими нападами гострого болю, як триваючими не більш миті, так і тривають більше хвилини. Якщо з’являються слабо виражені болі на 2-7 хвилин, це явна ознака серозного обмеженого пульпіту. Хворобливі напади в цьому зубі можуть виникнути без конкретної причини і точно також зникнути. Через якийсь період часу в ураженій області знову виникає біль.

Подальший розвиток запалення переходить в серозний дифузний пульпіт, при яких такі хворобливі напади тривають вже хвилин п’ятнадцять. При гострій ріжучої або стріляє болю може розвиватися серозно-гнійний осередковий пульпіт, особливо при виникненні неприємних відчуттів через холод.

Симптомом найбільш важкої форми гострого пульпіту, гнійно-дифузної, є різка, дуже неприємна і іноді пульсуючий біль, який може віддавати в скроню, очну ямку або вухо. Неприємні відчуття при такому ураженні викликаються гарячим, а холодний дотик байдуже або навіть полегшує напад. Тому іноді від гострого болю зубів допомагає спосіб з набранням холодної води в рот.

При великому ураженні за межами кореня може з’явиться гостре запалення тканини навколо кореня зуба, паротит. Такий стан супроводжується безперервною, постійно посилюється болем. Особливо інтенсивні болі випробовуються при тиску на зуб. Виникає погіршення загального стану організму: нездужання, слабкість, головний біль, з’являється набряк слизової близько зуба.