Як доглядати за басейном

Для відпочинку і дозвілля люди все частіше відвідують різні водні атракціони, записуються на басейн, купують абонементи для всієї родини. Ми приходимо і відпочиваємо, отримуємо насолоду. Але навіть і не замислюємося про те, в якому стані вода, чиста вона, який рівень хлору, чи не буде алергічних реакцій, адже кожен день такі заклади відвідують тисячі людей.

Догляд за водою займає найбільше часу після закриття басейнів. Фахівці починають займатися своєю звичною справою, для безпеки клієнтів. Давайте виділимо основні засоби по догляду за водою:
Хлор — самий популярний дезінфікуючий засіб по догляду за водою в басейні. Зараз на ринку представлено багато продукції для очищення води, яка в своєму складі має хлор.

Для швидкого очищення води Вам необхідно використовувати хлор-старт. Якщо ж Ви не поспішайте, тоді краще використовувати
Хлор, який діє на протязі доби.
Антикальцит — це засіб для чищення, яке використовують тільки при весняній підготовці басейну до експлуатації.
Альгітінн — це недорогий засіб боротьби в брудом, грибками, водоростями, які ушкоджують поверхню чаші.
Бістрорастворімий коагулянт — воно має форму гранул і використовується проти помутніння води. Його просто додають в воду, а дія препарату

Усуває накопичення помутніння і опадів.
Вінтерфіт — використовують при консервації басейну.
Комбі-табс — це унікальний засіб, який відразу бореться з помутнінням води, накопиченням водоростей, дезінфікує воду.
Регулятори кислотності — РН-плюс і РН-мінус використовуються для підтримки нормального рівня кислотності.

Підвищений рівень негативно впливає на організм людини: з’являються висипання, почервоніння і пощипування очей.
Найнадійнішим і перевіреним постачальником засобів по догляду за водою з упевненістю можна назвати фірму «Premium Aqua». Це надійний постачальник, який відповідає за якість своєї продукції, вона відповідає всім європейським стандартам. Заходьте на сайт http: // premium-aqua. kiev. ua / ru / produktsiya / oborudovanie / sredstva-po-ukhodu-za-vodoj і вибирайте необхідні Вам кошти.