Як чоловікові знайти свій стиль в одязі

У тому, що може визначити стиль одягу, великого секрету немає — це спосіб життя, захоплення, заняття, звички. Перед людьми, які за родом своєї діяльності змушені неухильно дотримуватися ділової дрес-код, питання з вибором стилю не варто, власне настрій вони висловлюють хіба що яскравим або неяскравим відтінком сорочки, але аж ніяк не «хуліганським» малюнком краватки. Однак «підводні камені» є і тут. Діловий костюм, перш за все, слід вибирати відповідно до типу своєї фігури, приділяючи увагу крою піджака, наявності шліц, ширині коміра сорочки, посадці брюк і іншим деталям. На кожен день не слід купувати чорний костюм, цей колір використовується для сумних заходів або, навпаки, для особливих урочистостей. Є бажання виглядати в офісі стильно, в такому випадку не варто купувати костюм з блискучої тканини, що вказує на ознаку поганого тону.

Тим, кого не стосуються вимоги дрес-коду, відкриті широкі можливості вибрати власний стиль. І багато від такої свободи приходять в замішання. Щоб все вибрати правильно, потрібно зіставити сподобався стиль, власний тип зовнішності, рід занять і, звичайно, вік.

Полегшений офісний образ, іншими словами «умовно класичний», передбачає присутність класичних брюк, що поєднуються з таким же офіційним верхом. Наприклад, приталена сорочка з м’яким коміром, що не вимагає краватки, блейзер або джемпер. В цьому випадку взуття залишається класичної. Такий образ-на-віч і юнакові-студенту, і солідному чоловікові. Сучасні дизайнери віддають перевагу саме цьому стилю, а значить, чоловіки легко можуть поповнювати свій гардероб новинками, не звертаючись до зміни свого іміджу.

Однак багато студентів, все-таки, віддають перевагу одягу у вільному стилі: джинсам, майок і футболок, спортивним піджаків і сорочок з незвичайним, яскравим малюнком. Відповідними слід вибирати і аксесуари, наприклад, чоловічий широкий ремінь з пряжкою або з незвичайним тисненням, шийну хустку з принтом, кілька недбала груба взуття. Такий образ люблять приміряти і творчі люди, але потрібно пам’ятати, приділяти увагу безмежної свободи в самовираженні все ж більш властиво молодим.

Не менш популярний серед молоді і спортивний стиль. Це зовсім не означає, що вони постійно носять спортивні костюми. Сучасна мода пропонує великий вибір ефектних і одночасно зручних речей, що відносяться до цього стилю. Це м’які светри, штани зручного крою, толстовки, футболки, з взуття — кеди, кросівки.

Долею обраних є епатажний стиль. Є бажання дізнатися ближче, що це? Варто поглянути на Джона Гальяно. Якщо виникне бажання приміряти цей стиль на себе, необхідно пам’ятати, що такий тон слід витримувати в усьому «до останнього» навіть в самих дрібних деталях. Інакше створюється образ буде просто смішним.