Volkswagen Golf Sportsvan

Перед дебютом в міжнародному автосалоні у Франкфурті, Volkswagen дає можливість познайомитися з останнім представником нової лінійки Гольф 2013 року — спортивним компактним мінівеном Sportsvan зі статусом концепт-кара.

На борту новинки повний пакет допомоги системи, простору в інтер’єрі і широкий вибір двигунів, з сегментом економії палива 3,7 л на 100 км для версії Blue Motion.

Новий універсальний варіант Гольф має більш короткий задній звис і в змозі рухатися з занесенням задніх сидінь в 18см при завантаженні машини до 1500л багажу. Стандартне обладнання включає в себе нові елементи аварійного гальма, сім подушок безпеки, гальмо стоянки з електроприводом, сенсорний екран розміром 5 дюймів і кондиціонер.

Як варіант, розробником з Німеччини передбачена можливість доповнити систему попередження водія транспортного засобу і перешкоди ззаду, а також моніторингом, який відслідковує рух по своїй смузі, динамічним управлінням підвіски і круїз-контролем.

Неминуче зіткнення під час руху заднім ходом, автомобіль smart electronics дозволяє запобігти за допомогою автоматичного включення гальмівної системи.

Шість енергоблоків здатні працювати під капотом новинки з дотриманням всіх запобіжних заходів, в яких закладені суворі стандарти викидів »євро-6» і споживається менша кількість палива до 19%.

Діапазон потужності двигунів від 85 до 150л. с., а 1,6-літровий TDI DSG технології дизель потужністю 110л. с. повністю розбиває записи з дуже низьким споживанням 37л на 100км з шкідливими викидами 95 грам СО2 на кілометр.

Плани з випуску нового продукту Volkswagen на дороги світу позначені на середину 2014 року.