Властивості волоського горіха

Волоський горіх володіє унікальними властивостями, які вперше були відзначені Авиценной, в його наукових медичних працях. Йшлося про відновлювальних властивостях виснаженого організму завдяки використанню волоського горіха. Існує безліч доведених медициною фактів про лікарські властивості волоського горіха. Плоди горіха мають високий вміст таких вітамінів як А, РР, Е, В, К, С, а також різні мікроелементи і ферменти, позитивно впливають на організм людини.
Крім того, волоські горіхи дуже калорійні, вони містять такі речовини як білок, вуглеводи і жири, необхідні для нормального розвитку і функціонування організму. Медицина відзначає користь волоських горіхів для людей, які страждають на цукровий діабет. Справа в тому, що в горіхах містяться цинк і марганець, які сприяють зниженню цукру в крові людини. Крім того, регулярне споживання горіхів перешкоджає розвитку ожиріння, захворювань кишково-шлункового тракту, покращує роботу нирок і серця. У деяких випадках волоські горіхи надають неоціненну допомогу у відновленні нервової системи, покращують пам’ять і навіть позбавляють від головного болю, викликаних перевтомою і стресом.
Рецепти на основі волоських горіхів
Застосовувати волоські горіхи потрібно правильно, не слід з’їдати більше 5 плодів за один раз. Існує безліч засобів домашньої медицини на основі горіхів, які допоможуть впоратися з тією чи іншою проблемою. Наприклад, для боротьби з глистами слід приготувати наступний відвар. Для його приготування потрібні незрілі плоди горіха в кількості 4 столових ложок. Їх необхідно залити склянкою крутого і злегка підсоленого окропу. Відвар повинен настоятися півгодини, після чого його потрібно процідити і приймати кілька разів в день.
Для приготування загальнозміцнюючий профілактичний засіб, яке приймається по ложці натщесерце щодня, необхідно змішати подрібнені горіхи, інжир і мед в однакових пропорціях.
Приготованим настоєм з двох столових ложок зеленого листя молодого волоського горіха, залитих склянкою крутого окропу можна змащувати рани на шкірі і опіки. Даний відвар, настояний протягом 20 хвилин, прискорить процес загоєння і допоможе зняти роздратування.