Види гаражної нерухомості

Не секрет, що автомобіль став не тільки засобом пересування, а й життєвою необхідністю кожної людини. Природно, що купуючи або орендуючи житло, гостро постає питання про зберігання автомобіля, його обслуговуванні та ремонті. Виходом з даної ситуації буде зберігання автомобіля на найближчій автостоянці, або в гаражі. Гараж є більш вигідним, так як машина знаходиться в приміщенні, що захищає від різних погодних умов, згубно впливають на тривалість її експлуатації. Крім того, автомобіль буде захищений від вандалізму і викрадення.

Вибрати необхідний гараж не просто, особливо в міських умовах. Зазвичай доводиться вибирати серед гаражів, що продаються на вторинному ринку нерухомості. Підбирати його необхідно виходячи з таких міркувань: всі документи на гараж повинні бути в порядку, він повинен за габаритами відповідати розмірам автомобіля і розташовуватися недалеко від Вашого місця проживання.

Гаражі бувають таких типів:

1) Металевий гараж. Гаражі бувають стаціонарними і розбірними. Розбірної варіант є практичним: його легко розібрати і транспортувати з одного місця на інше, для нього не обов’язково заливати фундамент. Природно, на розбірний гараж не знадобляться документи на землю. Стаціонарний металевий гараж зажадає оформлення землі під гараж. Обійдеться він ненабагато дорожче, зате він буде мати законне місце розташування. Металевий гараж по фінансових витратах буде самим економним.

2) Цегляний або кам’яний гараж. Капітальний гараж зажадає повного оформлення документів, якщо він буде у вигляді окремо стоїть будови, або разом з домоволодінням, якщо буде у вигляді прибудови до будинку. Такі гаражі є найбільш ефективними, так як їх в основному будують з хорошою теплоізоляцією, вентиляцією і оглядовою ямою. Гаражі мають найбільшу конструктивної надійністю.

3) Місце на паркінгу є виходом для міських автовласників. Правда, такий вид зберігання авто присутній тільки в новобудовах. Оформлення документів швидше за все не буде потрібно, так як за кожною квартирою буде закріплено своє місце. Даний тип зберігання автомобіля швидше за все буде бонусом при покупці квартири в новобудові.

Купуючи гаражні нерухомість Ви не тільки робите вигідне вкладення фінансових коштів, а здобуває гарантію збереження і захисту автомобіля.