Вибрати головний убір — так просто!

У гардеробі сучасної людини, неважливо, зовсім юного віку або достатньо солідного, належить до сильної або красивою половині людства, є безліч найрізноманітніших головних уборів. Хтось вважає за краще кепки, носить їх взимку і влітку, змінюючи лише кольору і тканини, хтось любить різноманітність фасонів, кольорів і фактур, одні люблять походи в спеціалізований магазин шапок, інші роблять покупки в торговельних центрах.

При цьому всіх носіїв головних уборів об’єднує одне — проблема визначення правильного розміру. Слід розібратися в цьому складному питанні і розкрити секрети вибору головних уборів.

Загальні поради

Велика частина населення планети, особливо її чоловіча половина, любить купувати головні убори, які не приміряючи, похід в магазин для багатьох з них перетворюється на катування. Тому вони або просять улюблених половинок про покупку, або забігають в торговий центр, хапають першу-ліпшу і вважають, що справа «в капелюсі».

І дуже часто помиляються не тільки з кольором або моделлю, але і з розміром, при цьому маленькі шапки дуже щільно охоплюють голову і часто стають причиною головних болів, а убори більшого розміру, ніж потрібно, роблять людину смішним і безглуздим.

Перше, що потрібно зробити перед покупкою, виміряти обсяг голови в сантиметрах. Для цього взяти м’який сантиметр, укласти його навколо голови трохи вище брів і навколо потилиці. Отриманий результат в сантиметрах — це і є розмір головного убору, який пишеться на етикетці, але тільки в тому випадку, якщо товар вироблений в Росії або інших країнах Східної Європи. Наприклад: обхват голови — 54 см і російський розмір — 54.

Якщо головний убір зроблений за кордоном, то слід використовувати таблицю відповідності розмірів, тобто на першому етапі визначити обсяг в сантиметрах, а потім знайти відповідний розмір, він вказується англійськими літерами (міжнародний розмір) або цифрами (Великобританія). Наприклад: обхват голови — 54 см, відповідно міжнародний розмір — XXS і розмір UK (Великобританія) — 6? І так далі в порядку зростання.

Секрети жіночих капелюшків

Дами при покупці головних уборів, в першу чергу, вибирають фасон і колір, і тільки потім починають примірку. Хоча для зручності їм теж не завадить спочатку виміряти обхват голови, а потім, вибравши модель і визначившись із забарвленням, почати примірку капелюхів свого розміру.

Тільки потрібно пам’ятати про те, що якщо шапка, капелюх буде носитися низько, то вимірювати обхват голови потрібно так само, як і у чоловіків, — вести сантиметрову стрічку трохи вище брів і по потиличній частині. Якщо ж капелюх буде носитися високо, відкриваючи практично весь лоб, то і розмір слід визначати, ведучи сантиметр через вищу точку чола і потилицю.

Проблема вибору головних уборів не так вже складна, головне, знати деякі секрети і вчасно їх використовувати!