Вибираємо гарячий тур

Хургада — це сучасне місто-курорт, який впевнено розкинувся на узбережжі красивого Червоного моря. Він гармонійно поєднує в собі розміреність Сходу і традиційну неспішність, насичену і вируючу життя.

Самі комфортабельні готелі різних рівнів, широкий вибір яскравих розваг, 40 кілометрів чудових піщаних пляжів — все це приваблює в Хургаду багатьох мандрівників. Неймовірний клімат цього курорту надає можливість проводити відпочинок з максимальним комфортом в будь-який час року. Оскільки навіть в холодному місяці температура води досягає +20 градусів. Повітря при цьому прогрівається до +23 градусів. Також тут кращі умови для приголомшливого відпустки разом зі своїми дітками.

Навіть маленьким туристам сподобається насолоджуватися плескання на мілководді. Хлопці старше з великим задоволенням зможуть спостерігати за різнокольоровими рибками, а також химерними коралами, які ховаються в заростях.

Відповідним чином оцінять тури в Хургаду http: // tours. ua / egypt / hurgada і справжні любителі дайвінгу, оскільки царство під водою Червоного моря — найбагатше у всій Північній півкулі. Море кришталево чисте і прозоре, коралові рифи — барвисті і різноманітні. Справжні цінителі активного відпочинку можуть сміливо відправитися на цікаві екскурсії в легендарний Луксор і

Каїр, здійснити захоплюючу прогулянку по пустелі на джипі, відвідати найбільш знамениті коралові острови, поспостерігати за різними екзотичними мешканцями моря. Після заходу сонця на Вас чекають такі спокуси, як затишні ресторани, кафе зі смачною їжею, дискотеки, казино, а також грандіозні шоу фонтанів, захоплюючі виступи фольклорних ансамблів.

Деякі люди вибирають Хургаду для новорічних канікул. Це найкращий час для того щоб тісно познайомитися з головними пам’ятками цієї країни, але Ви повинні розуміти, що купатися в морі буде в цей час не настільки комфортно.

Взагалі Хургада — демократичний курорт, який доступний за ціною всім. Цим він і заслужив свою популярність серед багатьох туристів. М’який клімат сприяє тому, щоб гості приїжджали сюди на відпочинок круглий рік. Ви можете вибирати проживання в першокласних готелях, а також відпочинок на найбільш впорядкованих пляжах. Розцінки змінюються в залежності від конкретного сезону. Хургада популярна серед любителів підводного плавання і глибоководної риболовлі.