Вчимося підтягуватися на перекладині

Всім нам доводиться займатися цим, на перший погляд, нехитрим справою починаючи зі школи, потім у вузі, потім для підтримки гарної фізичної форми. Підтягування досить хороша вправа, яке навантажує величезна кількість м’язових груп нашого організму. Тому дуже важливо виконувати цю вправу правильно, щоб уникнути прикрих травм.

Отже, забиратися на перекладину спочатку стоїть не стрибком, а хоча б зі стільця, тому що є можливість отримати мікронадрив зв’язок від ваги тіла. Згодом ваші м’язи адаптуються.

Насамперед вісни на турніку і піднімаємося на половину шляху, затримуємося в цьому положення на кілька секунд і плавно (без ривка опускаємося вниз), потім відпочинок і повторюємо 3-4 рази. Зстрибуємо з турніка, струшуємо руки, відпочиваємо 2 хвилини. Далі, необхідно виконати першу спробу власне підтягування: тіло потрібно тримати рівно, ноги прямими, шкарпетки трохи вниз і вперед, підхід вважається виконаним при переході підборіддя за грань планки (увага, він не повинен тягнутися вгору). Дуже важливо, правильно виконувати цю вправу, навчитеся один раз, зможете зробити поступово набагато більшу кількість. Тут потрібно врахувати, що якщо вам важко виконати навіть один раз можна робити вправу зі стільцем, поступово зменшуючи ступінь опори на нього, збільшуючи тим самим навантаження. Ідеальним варіантом нарощування кількості підтягувань є змагальний тип виконання, знайдіть собі партнера або групу друзів, які і будуть найкращим стимулом для старань.