Утеплення пінопластом: вигідно чи ні?

Сьогодні як ніколи зросла потреба в утепленні стін будинків і якщо ви стоїте перед вибором матеріалу, то ця стаття може вам допомогти.
Пінопласт (або пінополістирол) володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями. Для порівняння одна плита пінопласту завтовшки 5 см за властивостями теплоізоляції дорівнює цегляній кладці в 70 см завтовшки. Це можливо завдяки його складу, більше ніж на 90% він складається з повітря, який є надійним утеплювачем.
Розглянемо позитивні і негативні сторони використання пінопласту в якості утеплювача.
плюси:
Висока теплопровідність. Дуже небагато знайдеться матеріалів з такими ж показниками як у пінопласту.
На поверхні пінопласту не утворюється грибок і пліснява
Матеріал легко ріжеться і просто монтується. Це забезпечує високу швидкість роботи і знижує терміни її виконання.

• Пінопласт добре витримує сильний мороз, спеку і добові перепади температури. Це означає, що він довго буде виконувати свою функцію.
Має хорошу звукоізоляцію. Це особливо важливо, якщо ваш будинок знаходиться поблизу проїжджої частини.
При монтажі не вимагає додаткової гідроізоляції, а значить, економить ваші кошти.
Не висока ціна. Один з найбільш недорогих утеплювачів на ринку будматеріалів. Це можна побачити, заглянувши в прайс цін.
Мала вага. Спрощує транспортування, і що особливо важливо, готова конструкція не перевантажує фундамент.
Можливість декорування. Утеплений за технологією будинок можна прикрасити декоративними шпаклівками або пофарбувати в будь-який вподобаний вам колір (детальніше тут: http: // uteplitel-shop. Ru / penoplast /).

Мінуси:
Слабка стійкість до механічних впливів. Наприклад, якщо ваша дитина захоче увіткнути в стіну гострий предмет (а діти майстра в цій справі), то у нього вийде залишити слід на пам’ять про цю подію. Однак цей слід можна згладити за кілька хвилин.
Низька пожежостійкість. При горінні виділяє токсичний дим. З іншого боку цей показник невисокий у всіх будівельних матеріалів крім каменю, металу і скла.
Слабка стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Це означає, пінопласт необхідно захищати від попадання прямих сонячних променів, що тягне за собою додаткові витрати на обробку оного. Однак це передбачено технологією, без обробки не можна, але це дає можливість втілити в життя ваші творчі мрії і мати будинок такого кольору який вам до душі.
Пінопласт слабо «дихає». Це означає, що пінопласт практично не пропускає повітря ззовні. Вам доведеться зробити якісну вентиляцію.
Отже, підіб’ємо підсумки. Очевидно, що плюсів більше ніж мінусів. При цьому вирішувати вигідно чи не вигідно утеплювати будинок пінопластом звичайно вам. Нехай ця стаття допоможе вам прийняти правильне рішення.

Величезний вибір утеплювачів бренду Піноплекс за доступними цінами: http: // uteplitel-shop. ru /.