Установка мобільного вежі

Якщо у вас є властивість, яке ідеально підходить для мобільного вежі відповідно до вашими знаннями, але це властивість не підходить для операторів зв’язку, то вони не будуть встановлювати вежу у вашій власності. Тут нам потрібно зрозуміти, що якщо ваше місце розташування нерухомості має вирішальне значення в очах телекомунікаційних компаній, то вони підійдуть до вас для установки башти.

Ви також можете перерахувати свою власність на веб-сайті приватних компаній, який піклується про мобільних вежах операторів зв’язку. Ви знайдете інструкції по перерахуванню володіти своїм майном нижче: —

З вищенаведених пунктів повинно бути ясно, що ви не повинні наближатися до кого-небудь для установки мобільного вежі на свій об’єкт, тому що вас можуть обдурити. В даний час відбувається масове шахрайство в країні, де шахрай просить реєстраційний збір до установки башти.

Примітка: — Ми не пов’язані з будь-якою компанією-башточкою, будь ласка, не відправляйте нам електронного листа для установки башти і пов’язаних з нею запитів. Крім того, будь ласка, не розміщуйте свої контактні дані в розділі коментарів, тому що хтось може обдурити вас від нашого імені. Ми ніколи ні з ким не зв’яжемося з установкою вежі.

Якщо ваша власність підходить для мобільного вежі / зони покриття і з точки зору РФ, ці приватні компанії підійдуть до вас для установки башти. Деякі з приватних компаній на своєму веб-сайті надали можливість розмістити свої дані про нерухомість.

Існують різні незалежні компанії, які встановлюють мобільний вежу від імені операторів зв’язку. Ці компанії орендують бажане майно власними силами і роблять їх доступними для телекомунікаційних компаній для установки башти відповідно до вимог. Нижче наведені деякі мобільні компанії, які ви можете зв’язатися з нами і попросити їх здавати в оренду вашу нерухомість. Це допоможе вам користуватися додатком Uber яке ви знайдете на сайті http: // uberenterprise. com. ua