У Росії з’явилися нові комплектації Citroen C4

Дилери Citroen отримали дві нові комплектації седана C4 — до вже існуючих виконань Tendance, Dynamiq, Lounge, Esclusive (+ Lounge і Optimum) додалися Lounge і Optimum, які стануть оптимальними варіантами по співвідношенню ціни і набору оснащення.

Комплектації будуть коштувати в Росії від 699 тис. (Optimum) і від 762 тис. (Lounge). Виконання Optimum є розширеною версією Tendance і включає пакет City (електропривод дзеркал, задній паркувальний радар, хромовані вставки на задньому бампері і підсвічування зі світлодіодами, вбудована в дзеркала), 2-хзонний клімат-контроль і світлодіоди в задніх ліхтарях і передніх фарах.

C4 Lounge виконаний на базі Esclusive і включає біксенонові поворотні фари з омивачами, обробку в салоні з тканини і шкіри, системи ASR, ESP і контролю тяги, диски Canberra на 17 дюймів і бесьключевой доступ в салон. Крім цього, обидві версії в якості опції отримають систему навігації за 25 тис. Руб.

Нові C4 доступні з трьома бензиновими агрегатами на 1,6 л з віддачею від 115 до 150 л. с. Як відзначають в «Сітроен», з урахуванням вартості нових комплектацій і передбаченого для них оснащення вигода для покупців складе до 38 тис. Руб.