У маленьких квартирах також є багато простору

Невеликий простір іноді може здивувати вас тим, наскільки великий і просторий він виглядає насправді. Якби ми всі знали, як це зробити… Наступне, що ми можемо зробити, це навчитися тому, що створили інші, наприклад, дизайн інтер’єру 32-метрової квартири в Парижі. Архітектори Schemaa повністю змінили квартиру в 2014 році, коли вони відремонтували і розширили її. Вони також створили дивовижний дизайн, який дозволяє йому виглядати набагато більш просторим, ніж насправді, не відмовляючись від комфорту.

Щоб досягти цього дивного погляду, архітектори добре використовували кожен сантиметр простору, навіть в тому районі, де раніше нічого не було. Наприклад, вони реабілітували горище і перетворили його в спальню, що дозволило решти квартири залишатися просторій і більш гнучкою.

Команда дизайнерів структурувала внутрішній простір, використовуючи функціональні смуги. Один з них — це великий блок зберігання, який з’єднує вхідні, житлові та їдальні, а також вбудовані кухонні шафи, а також додаткове сховище. Функціональний блок виглядає гладким і простим, його визначають дерев’яні панелі від підлоги до стелі.

Другий такий дивовижний блок — сходи. Так, це сходи, хоча це схоже на купу шаф, пов’язаних як шматочки головоломки. Сходи мають складські приміщення, і веде на горище. Там також знаходиться книжкова шафа, який розташований уздовж стіни і до стелі.

Але сюрпризи тут не закінчуються. Якщо ми повернемося на головний поверх, ми побачимо, що обідній стіл можна демонтувати, а його ніжки можуть кріпитися до гачків на стіні, а верхня частина може входити між вікнами. Це залишає простір без меблів, що робить кімнату дуже просторою. І квартира — це не тільки кластер винахідницьких рішень і рішень для зберігання. Це також відмінне джерело натхнення, коли мова йде про кольорах і обстановці в цілому. Хіба вам не подобаються сміливі помаранчеві акценти, розкидані по всій квартирі? Спочатку у вас є ці милі гачки для пальто біля входу, потім кухонні спинка, стілець і освітлення перед книжковою шафою.

Якщо ви збираєтеся придбати невелику однокімнатну квартиру, тоді вибирайте її в житловому комплексі Інтеграл Буд www. demeevka. com, і тут ви зможете також втілити такі ідеї дизайну.