Топ-8 туристичних визначних пам’яток Австралії

Австралія є однією з найбільш привабливих країн для відвідування і вона пропонує багато унікальних місць, також має унікальну культуру і природу. На всій території Австралії, на островах поблизу материка, пустельні райони дикої природи і унікальні види тварин, міські райони країни, чудово і зачаровують. Наведений нижче список дає вам 8 кращих туристичних визначних пам’яток Австралії. Найбільший і густонаселений місто в Австралії пропонує безліч цікавих туристичних місць. Найвідоміший — це, звичайно, Sydney opera house. Це датська архітектора Джона Утцона. Туристам дозволяється бачити за лаштунки. Поруч з Opera house, інші туристичні напрямки Hunter Valley виноробів, Підкреслює Гавань Круїзи, Jenolan Caves, морський акваріум в Дарлінг-Харбор і багато інших.

1 Перт це місто з великою кількістю пам’яток від побаченого, тваринного світу, водних розваг і пригод, культура аборигенів і танці. Пам’ятки, які слід розглядати в Перті: Зоопарк Перта, Perth Mint, Стерлінг Сади, Озеро Заводила, художня галерея Західної Австралії, музей Західної Австралії, Концертний Зал, Культурний Центр, Його Majestys Театр …

2 Острів Кенгуру це невелике і спокійне місце. Тут ви можете стати ближче до валлабі, вараном, коал, кенгуру, змій, дельфінів, морських левів, пінгвінів, морських котиків, орлам, китам і скопі. Звучить дуже цікаво, вам так не здається?

3 Острів Фрейзер найобширніший в світі піщаний острів. Ви можете назвати це прихованим природним скарбом. Тут водяться тварини під загрозою зникнення: дикі собаки Дінго, і кілька видів риб, зустрічаються тільки в Австралії. З пляжі, який виглядає як — Хейвен, є дуже популярним місцем для відпочинку.

4 Улуру це найбільша монолітна скеля в світі і є одним з найбільших природних чудес світу. Улуру вважається ідеальним видом на схід і захід сонця; цей час, коли весь діапазон квітів по Червоній скелі доступний, знаходяться дивовижні візерунки.

5 Тасманія це місце, куди можна піти відпочити поста міського життя. Це унікальне місце для відпочинку, цивілізація і дика природа невіддільні одне від одного. Причини для візиту до Тасманії можуть змінюватися… Тасманія багата історією і культурою, мальовничими пляжами і горами. Також Тасманія широко відома дикою природою і красою.

6 Кернс — це головна точка входу в Великий Бар’єрний Риф. Великий Бар’єрний Риф — самий найбільший кораловий риф на землі. Він тягнеться приблизно на 80 млн акрів уздовж Північно-Східного Побережжя Австралії. Він є домом для деяких найрідкісніших в світі морських організмів і тут у вас є можливість побачити їх та спостерігати за ними.

7 Аделаїда є одним з кращих строганих міст в світі, і пропонує безліч визначних пам’яток. Це ідеальне місце, щоб сховатися, але в той же час пропонує цікаву нічну життя. Неподалік Аделаїда (Adelaide Hills) з національними парками і заповідниками. Приблизно в годині їзди від Аделаїди-Баросса (Barossa Valley) і Макларен виноробні регіони.

8 Джемісон Долина славиться своєю чудовою канатною дорогою. В Долині мальовничий ландшафт, який приваблює тисячі місцевих та іноземних туристів в рік.

Як ми сказали, Австралія може багато чого запропонувати, ці місця є тільки частиною тисячі і тисячі австралійських пам’яток… Дехто каже, ці місця не найкраще в Австралії, але, як ми говорили на початку цього списку, це суб’єктивний огляд…