Технологія вибухового метабоя. Удари кулаком

Не рекомендується для частого застосування класичний, боксерського типу кулак. По-перше, багато часу забирає проведення удару таким способом, по-друге, легко можна зламати руку. Навіть професійні боксери, які щільно бинтують руки і одягають рукавички, часто ламають кінцівки при нанесенні ударів кулаком. Оголені кісточки тільки збільшать ваші шанси отримати травму.

Однак, якщо ви вибрали удар кулаком, обов’язково бийте першими двома кісточками. При цьому кулак повинен бути міцно стиснутий і лінія тильного боку долоні повинна бути продовженням прямої лінії передпліччя. Удар повинен доводитися на ті частини пальців, які знаходяться прямо під кісточками. Чи не захоплюйте великий палець всередину кулака, щоб не зламати його.

Мішенями для кулака є ніс, підборіддя і бічна сторона голови. Удари в м’яку частину скроні також дуже дієві. Кулак може бути також застосований для бічних ударів, ударів знизу і прямих ударів.

Кулак-молот.

Кулак-молот складається так само, як і класичний кулак, але при цьому ударною поверхнею не є кісточки, а бічна сторона кулака з боку мізинця.

Кулаком-молотом ви можете проводити удари по різних мішенях: по бічній стороні голови, в скроню, в шию. Це — чудові мішені, які можна легко дістати. Ви також можете дістати цим способом нервові закінчення верхній частині грудей і кістка ключиць. Горизонтальний удар по плаваючим ребрах також дуже хороший.

Залежно від того, під яким кутом від вас варто атакуючий, ви можете дістати і інші його мішені. Якщо він знаходиться збоку від вас, буде досить легко потрапити в сонячне сплетіння, в інші частини грудей або в пах.

Якщо ви хочете відключити руки атакуючого, то для цього вам потрібно прослизнути всередину удару або всередину руки зі зброєю і завдати удару кулаком-молотом по точкам на центральній лінії руки. Це створить відчуття змертвіння кінцівки.

Якщо ви увійшли в удар противника з зовнішнього боку, дістаньте кулаком-молотом нервові закінчення на тильній стороні руки супротивника. У цій ситуації можна також застосувати класичний кулак.