Термо гель-лак — що це?

Термо гель-лак — це особливий гель-лак зі зміною кольору в залежності від температури тіла і навколишнього середовища. Наноситься однаково легко, як і звичайний гель-лак і носиться також. На сьогоднішній день термо гель-лаки набрали популярність і практично у кожного виробника гель-лаку є така лінійка. Колірна гамма різноманітна, оскільки це термо гель-лаки, то мінливі відтінки можуть бути різноманітні від світлого кольору до темного. Не відстає і ТМ MY Nail, подарувавши нам свою нову лінійку особливих гель-лаків. В основному гель-лак має 2 кольори не залежних один від одного. Більш докладно про всіх видах гель лаку можна дізнатися і купити в магазині moli-nails. com. ua.

Гель-лак дуже легко наноситься, не розтікається, не має яскраво вираженого запаху, що не менш важливо. Консистенція щільна, не залишає розлучень, досить двох шарів для повного заповнення нігтьової пластини. Кольори радують око. Насичені відтінки, багата палітра яка від впливу температури змінюється. Коли холодно — темніє, коли теплішає — світлішає, створюючи ефект сяйва. Колір термо гель-лаку змінюється плавно і дуже красиво, але сам ефект довго не тримається оскільки температура згодом повертається в своє русло і лак стає однотонним. Якщо хочете порадувати себе чимось не звичайним то термо гель-лаки цілком відмінний варіант.

Технологія нанесення термо гель лаку

По-перше потрібно надати нігтю необхідну форму, після вирівняти краю нігтьової пластини і ретельно підготувати поверхню. Перед процедурою бажано очистити від використаних заздалегідь кремів, масел, спеціальними засобами. Перед нанесенням термо гель-лаку травня Нейл взяти апельсинову паличку і відокремити кутикулу від нігтя.

Далі взяти баф і прополіровану нігтьову пластину до матовості, але не варто перестаратися, щоб не травмувати ніготь.

Після нанести базу, але не забувати про праймері, для більш гарного зчеплення і почекати близько хвилини до висихання праймера, далі вже наносити базу. І приступити до сушіння

Далі вже можна наносити гель лак. Для досягнення потрібного кольору досить накласти 2 шари гель лаку просушуючи кожен в лампі близько 2х хвилин

Ну і заключний етап нанесення топа, для закріплення результату. Ну і природно просушити в лампі близько 2х хвилин. Повністю завершити слід нанесенням рідини для липкого шару. І ось незвично красивий манікюр готовий.