Сучасне обладнання для руху електрики

Лінії електропередач — артерії сьогоднішньої і завтрашньої енергетики. Основними критеріями при їх будівництві та обладнанні є міцність конструкції і безвідмовність системи в будь-яких умовах роботи.

Величезну роль в конструкції повітряної лінії електропередач грають ізольовані нейтрали. Для самоізолювався несучих дротів (СІП), що працюють при напрузі до 1 кіловат, потрібна спеціальна арматура. Однією з її різновидів є несуча підвіска ES 1500. Комплект використовується для монтажу ізольованою несучої жили перетином 16-70 міліметрів на проміжних опорах і опорах, розташованих на кутах. Він складається з кронштейна CS 1500 і підтримує затиску PS 25/70. Базові частини виконуються зі стійкого до корозії алюмінієвого сплаву. Кожен інженер, монтажник або майстер дільниці ЕМР знайомий з якістю російських підвісок даного типу. Багато підприємств нашої країни виробляють сучасне обладнання для ЛЕП. Воно нічим не поступається закордонним аналогам, що успішно доведено його багаторічним застосуванням. Руйнівним навантаженням для такого обладнання є тиск вітру, дорівнює 1200 даН на квадратний метр. Основні виробники продукції — московський завод «МЗВА» або підприємства російської групи компаній «iEK». Ціни від цих виробників є прийнятними для більшості монтажних або будівельних організацій.

Вже багато років в Російській Федерації діють комерційні організації, які спеціально займаються комплектацією ЛЕП. Вони готові надати монтажним організаціям арматуру СИП, дроти, опори (залізобетонні і дерев’яні), металеві конструкції, різні типи розрядників, ізолятори, роз’єднувачі, електромонтажний інструмент. Однією з найвідоміших організацій такого профілю є торгова компанія Норма-кабель. Основна сфера її діяльності — оптові продажі кабельної продукції. Уже 16 років клієнти отримують все необхідне для реалізації електромонтажних проектів. Їх позитивні відгуки можна знайти в глобальній мережі. Щотижня в продаж надходить нова продукція обладнання для СІП, СИП-2, СИП-3, СИП-4.

Однією з форм роботи фахівців оптової торгівлі є прийом замовлень через Інтернет. Доставка товару, купленого в будь-якій кількості, відбувається в швидкі терміни. Консультанти завжди готові відповісти на питання за вказаним номером телефону. Для постійних партнерів передбачені знижки.

Рекомендуємо для ознайомлення: