Стоматологічна клініка поблизу метро «Ладозька»

Карієс долає зубки малюка? Він боїться і відмовляється йти до лікаря? Спробуйте разом сходити до дорослого «Айболиту», і на своєму прикладі показати безстрашність. Навіть, якщо у вас немає стоматологічних проблем, то профілактичний огляд або гігієнічна чистка точно не завадять! А дивлячись на сміливу маму, дитина більш впевнено зайде в сусідні двері до дитячого лікаря, який в ігровій формі проведе всі необхідні маніпуляції.

Шукаєте клініку, де лікарі діють злагоджено і справляються з проблемою будь-якої складності? «Стоматологія ДМ» в Санкт-Петербурзі — відмінний варіант. У стінах одного будинку ви знайдете грамотних фахівців різного профілю (в тому числі дитячого). Маючи великий практичний досвід, вони не зупиняються на досягнутому, а регулярно підвищують свій рівень знань на курсах і семінарах. Такому лікареві не страшно довірити дитину! Детальніше про обслуговування в стоматологічній клініці у метро «Ладозька», умовах прийому і цінах на послуги можна дізнатися тут.

Увага! У клініці все обладнання нове і сучасне, матеріали, ліки і анестезія якісні та ефективні, тому з неприємними відчуттями ви не зіткнетеся навіть під час уколу, так як його місце знеболять заздалегідь.

Основні напрямки в «Стоматології ДМ»

1. Терапія — боротьба з карієсом і його наслідками, а також усунення не каріозних пошкоджень.

2. Парадонтология — лікування ясен зі стійким ефектом.

3. Ортодонтія — вирівнювання зубів і виправлення прикусу. Доступні будь-які варіанти: від сапфірових і механічних систем до саморегулюючих. Увага! Якщо ви вирішили поставити одночасно брекети на обидві щелепи, то на нижню вам належить 10% — а знижка.

4. Протезування. У клініці розвинені всі його види, в тому числі, бюгельне, квадротті і Acry-free.

5. Хірургія. Видалення зуба чи інші оперативні маніпуляції здійснюються при ефективної анестезії пройшли обов’язкову стерилізацію інструментами.

6. Імплантація. Використовувані системи і імплантати від визнаних виробників добре приживаються, ризик відторгнення зведений до мінімуму.

7. Відбілювання і гігієнічна чистка проводяться з використанням технології Air-Flow.

Підтримка репутації і турбота про пацієнтів

Атмосфера в «Стоматології ДМ» має в своєму розпорядженні до позитиву і налаштовує на швидке одужання завдяки чуйному, уважному і доброзичливому відношенню. Теплі і затишні кабінети дозволяють відчувати себе комфортно і вільно. Стомлюючого очікування не існує. Попередній запис дає можливість чітко організувати прийом. Якщо відчуваєте гострий біль — не чекайте! Вільний фахівець прийме вас в екстреному порядку. Графік роботи до 21-00 дозволяє приїхати після служби або завершення всіх справ. Зручна транспортна розв’язка НЕ створює перешкод для відвідування клініки.

Увага! Якщо вас лікує доктор, стаж роботи якого менше 2-х років, то вам покладена знижка — 20%. У цьому випадку не варто хвилюватися, всі дії молодого фахівця контролюються більш досвідченим колегою.

«Стоматологія ДМ» приймає всіх, хто бажає підтримувати здоров’я зубів і блищати чарівною посмішкою. Ця мрія легко втілюється в реальність розумними, досвідченими лікарями. І не важливо, чи потрібен вам просто огляд або багатоетапний лікування.