Що собою являють регіональні логістичні центри?

На даний момент в світі більшість торгово-транспортних операцій здійснюється в спеціалізованих центрах. Простежується така тенденція і в нашій країні. У зв’язку з цим активно будуються логістичні комплекси, що дозволяє купити склад на вигідних умовах, при цьому він буде відповідати сучасним стандартам.

Особливою інтерес представляють наступні типи:

  • Логістичні центри окремих компаній. Великі фірми приділяють їм особливу увагу, забезпечуючи сучасною технікою і створюючи досить численні підрозділи. Однак дефіцит кадрів, що мають не тільки профільну освіту, а й досвід роботи в даній сфері, створює труднощі, які складно подолати. Тим більше це відноситься до невеликих компаніях, де працює декілька логістів, які мають в своєму розпорядженні стандартні ПК. Це основна причина того, що більшість компаній не створює власну структуру, а вдається до послуг інших організацій — благо, що пропозиції в даній сфері є.
  • Регіональні логістичні центри. Їх нерідко називають мультимодальні вантажними терміналами, що відображає їх основне призначення — надання послуг в сфері торгівлі та перевезень іншим компаніям. Як правило, це досить великі підприємства, які добре оснащені.

Основа логістичного центру — підрозділ, який здійснює управління всіма потоками, включаючи фінансові, інформаційні і матеріальні. Природно, що для такої роботи потрібні професіонали, тому відбір в такі структури досить строгий. Крім того, в їх склад можуть входити й інші значущі елементи:

  • Приміщення складів з досить великою площею, обладнані сучасними засобами для виконання операцій з навантаження і розвантаження, комплектування товарів;
  • Відкриті майданчики для розміщення контейнерів;
  • Порт, який може бути річковим або морським;
  • Майданчики, де транспорт очікує своєї черги на розвантаження або навантаження;
  • Служба зв’язку, налагоджена робота якої в сучасних умовах дуже багато важить;
  • Автозаправні станції, які пристосовані для заняття офісною роботою, а також включають допоміжні приміщення для відпочинку, здійснення гігієнічних процедур і т. Д.;
  • Служба безпеки, в обов’язки якої входить не тільки забезпечення схоронності товарів, а й нормальної роботи фахівців логістичного центру, а також його клієнтів.
  • Парк спецтехніки, в який входять різні типи кранів, авто — і електронавантажувачі, машини для прибирання території і т. Д.

Зацікавлені особи можуть зайти на сайт http: // logisticspartners. ru, де є більш конкретна інформація про логістичному центрі. Вона допоможе прийняти вірне рішення, оскільки у кожної компанії є особливості