Сервіс покупки авіаквитків Avia.proizd.ua

Авіаперельоти це зручний і комфортний спосіб дістатися до пункту призначення з максимальною економією особистого часу і забезпеченням належного рівня комфорту.

Сервіс покупки авіаквитків Avia.proizd.ua

Авіаквитки від сервісу avia.proizd.ua

«Avia.proizd.ua» — це сервіс, що дозволяє купувати авіаційні квитки по всьому світу. Сервіс допомагає знайти найдешевші квитки. При цьому пасажиру не треба їхати в аеропорт або касу, щоб придбати квиток, адже достатньо лише оплатити квиток на сайті сервісу. Купуючи квиток, пасажир вибирає компанію авіаційного перевізника, на якому хоче летіти, дату вильоту і прильоту, а також має можливість вибрати місце в літаку. Завдяки зручному і практичному функціоналу сайту можна оперативно підібрати і недорого придбати авіаквитки в будь-якому напрямку з урахуванням всіх побажань користувачів. Сервіс https://avia.proizd.ua/ здійснює пошук квитків не тільки серед регулярних рейсів авіакомпаній, а й по лоукостерам. На сайті діє функція «допомога онлайн», що представляє собою цілодобову технічну підтримку. Таким чином, клієнт не залишається тет-а-тет зі своїми питаннями, і в будь-який час може звернутися за допомогою та роз’ясненнями до співробітників сервісу.

Сучасний сайт avia.proizd.ua є офіційним ресурсом для продажу авіаквитків за різними напрямками, що дає можливість використовувати такі переваги:

  • Єдиний і спільний пошук по всіх лоукостерам і регулярним рейсам з можливістю підібрати квиток за максимально вигідною для кожного користувача вартістю.
  • Простий і максимально зручний пошук квитків за різними напрямками, розрахунки проводяться безготівково, що підвищує рівень безпеки угоди.
  • Надання професійної технічної та консультаційної допомоги тим, хто потребує додаткової інформації при виборі недорогих авіаквитків.

На сайті в окремому розділі зібрані найкращі пропозиції і популярні рейси по найбільш затребуваним напрямками з аеропортів України. Для зручності покупців на сайті сервісу розміщена відеоінструкція, що розповідає, як правильно купувати квиток на літак за допомогою сервісу «Avia.proizd.ua».

Реєстрація

Щоб прискорити оформлення квитків і зберегти історію пошуків бажано зареєструвати на сайті особистий кабінет. Реєстрація проводиться через акаунт на фейсбуці, або за допомогою спеціальної форми реєстрації на сайті та адреси електронної пошти. Для зручності користувачів сайт працює російською, українською та англійською мовами.