Розумні нововведення в будинках

У сучасних умовах конкуренції забудовники постійно модернізують технології будівництва, і намагаються принести щось нове. Квартал Крюковщина www. krkv. com. ua надає покупцям нові квартири з усіма умовами комфортного життя.

Якщо ви встановили ліміт на оплату комунальних послуг, то CLAP допоможе вам його перевищувати. Для цього потрібно створити відповідний сценарій споживання тепла і енергії. Система самостійно зчитує показники з лічильників, підраховує загальну вартість послуг оплачує їх, якщо ви прив’язали до програми свою банківську карту.

Розробники CLAP запевняють, що за місяць система допоможе заощадити до 40% від загальної суми комунальних платежів. Наприклад, заощадити можна через запрограмоване відключення приладів, коли нікого немає вдома.

Безпека. У CLAP є сигналізація, яку можна активувати в один дотик через смартфон. У разі, якщо вона спрацює, сигнал отримує не тільки господар квартири, але і охорона. А за допомогою внутрішніх камер ви завжди будете в курсі того, що робиться в вашому домі. Домофон також підключений до системи, тому ви можете відповісти на виклик, коли хтось подзвонить у ваші двері. Щоб заблокувати або розблокувати двері, просто введіть код на екрані. Зробіть ще один крок і запрограмуйте систему, щоб відправити текстове попередження, якщо хтось спробує втрутитися в двері.

Уникайте декількох відвідувань в поштову скриньку шляхом установки датчика, який запускає оповіщення «У вас є повідомлення». Це може бути повідомлення, яке з’являється на настінних сенсорних панелях або оголошення, яке відтворюється через динаміки в будинку. Встановіть датчики зайнятості, які автоматично вмикають світло (або вимикається), коли ви входите в кімнату або виходьте. Крім божевільного зручності, ви будете економити енергію.

Інтернет-системи домашнього охорони здоров’я використовують бездротові датчики, стратегічно розміщені по всьому будинку для моніторингу стану здоров’я і благополуччя людей похилого віку, інвалідів та людей з хронічними захворюваннями. Датчики руху можуть використовуватися для попередження сімейних опікунів, якщо літній родич не встає з ліжка вранці, а кабінет медикаментів з підтримкою Інтернету контролює, чи приймаються ліки і видає відповідні повідомлення і нагадування. В кінцевому рахунку, сучасні цифрові системи охорони здоров’я можуть бути налаштовані для задоволення широкого кола потреб.