Різні варіанти пошуку житла, подорожуючи без путівки

Вирішивши відвідати будь-яку країну, кожен мандрівник стикається з проблемою вибору місця проживання або ночівлі. Сучасний туризм передбачає різні рішення цієї проблеми. Цієї проблеми, як такої не існує, якщо людина оплатив путівку і знаходиться у веденні будь-якої турфірми — тут вартість готелю і сам його вибір входять у вартість путівки. Бажаючим ж заощадити і відчути весь пригодницький романтизм пропонується відвідування закордонної країни самостійно, де весь ризик і можливі проблеми лежать на плечах самого сміливця.

Добре, якщо в поле зору такого мандрівника лежить сусіднє місто, наприклад, Москва чи Пітер. Тут завжди є недороге і пристойне місце, де можна зупинитися. Як бути, якщо турист вибере собі Грецію або іншу країну Євросоюзу? На щастя, житлову проблему і тут можна вирішити. Готель Sparta Team знаходиться в центрі Афін поблизу всіх необхідних для туриста пам’яток. Ще варіантом може стати спеціальний інтернет-проект, за допомогою якого можна заздалегідь домовитися про нічліг, надають звичайні жителями країни відвідування, причому абсолютно безкоштовно. Так що можна спробувати щастя і цим способом.

До уваги подібного мандрівника пропонуються також всілякі хостели з демократичними цінами і, природно, з такими ж зручностями. Справжньому шукачеві пригод це не завдасть труднощів, адже він готовий ночувати і під відкритим небом. Цінителям ж доступного комфорту можна зупинитися в готелі, прикладом якого може стати Central Hotel, знаходиться недалеко від Акрополя і площі Конституції. Цінителям античної архітектури потрібно врахувати факт шикарного виду, що відкривається з вікон цього гідного закладу.

Достеменно відомо, що кожен готель або готель відрізняються по класу і кваліфікуються за «зоряному» рейтингу. Тенденція тут така — чим більше зірок, тим комфортніше перебування і вище якість обслуговування. Нашому шукачеві красивих пейзажів і умовних благ можуть підійти місця з однією або двома «зірками», адже тризіркові готелі і більш пропонують високу ціну за своє обслуговування. Ще одним варіантом може стати з’їм кімнати в приватній квартирі, що є досить недорогим способом отримання даху над головою. Цей спосіб оренди підходить для тих, хто приїхав насолоджуватися навколишньою красою, а не шикарними апартаментами.