Ринок житлової нерухомості в Подільському

За 2013-2014 роки попит на квартири в найближчому Підмосков’ї виріс на 25 відсотків. Одним з найбільш популярних міст в плані придбання житлової нерухомості є Подольск. Затребуваність квадратних метрів в цьому місті пояснюється декількома причинами.

Перша — близькість до столиці, від Москви його відокремлює всього 15 кілометрів. Отже, проживаючи в Підмосков’ї, ви цілком можете їздити на роботу в Першопрестольну.

Друга — порівняно низька вартість нерухомості. Житло тут набагато дешевше, ніж в мегаполісі, так і вибір більший. Доступною виявиться і квартира в новобудові, і в будинках старого фонду. Варіантів — безліч, вибрати буде легко.

Важливий фактор — хороша екологічна ситуація. Подольск — чистий і зелений місто, з безліччю скверів і парків. До нього примикає лісопаркова зона, а сам він розкинувся на берегах чистої річки Пахра.

Подольск відрізняється розвиненою інфраструктурою і промисловістю. Тут активно ведеться будівництво, впорядковуються житлові райони, проводиться капітальний ремонт житлових об’єктів і зноситься старий житловий фонд. Життя в місті вирує майже як в Москві.

Які об’єкти користуються попитом? Найбільша кількість угод пов’язано з житлом в сучасних висотках і будинках старого фонду, розташованих в центрі. Якщо вас цікавить квартира в Подільському в новому будинку, то варто вибирати варіант в одному з житлових комплексів, що знаходяться по сусідству зі школами, дитячими садами, медичними установами та торговельними центрами. Як правило, всі вони розташовані в крокової доступності.

Віддаючи перевагу квартирі в новому будинку, вам не доведеться турбуватися про перепланування і повну заміну комунікацій. Ці роботи нерідко доводиться проводити власникам квадратних метрів у вторинному житловому фонді. Плюс, купуючи житло від забудовника або за допомогою агентства нерухомості, ви можете не переживати за юридичну чистоту угоди.

Однак житло у вторинному фонді теж має свої плюси. Багато квартир, які пропонуються до продажу, мають дуже непоганий ремонт, і нові власники можуть не очікувати здачі в експлуатацію нового будинку, а відразу ж переїхати. Завдяки величезній кількості пропозицій і порівняно низьку вартість, ви зможете вибрати саме той варіант, який вас влаштовує.

Якщо ви твердо вирішили придбати нерухомість в Подільському, затягувати не варто. За оцінками експертів, житло в місті буде дорожчати.