Ремонт та облаштування ванної кімнати

Дотримання гігієни є одним з неодмінних умов здоров’я людини. У кожній квартирі або будинку є приміщення, призначене для проведення гігієнічних процедур — ванна кімната. Комфортність і естетичність сучасної ванної кімнати мають велике значення, оскільки тут не тільки вмиваються і чистять зуби, приймають ванну або душ, а й відпочивають, розслабляючись після робочого дня. Під час ремонту в квартирі проведення ремонтних робіт і облаштування ванної є, в більшості випадків, однією з найважливіших задач. Пов’язано це в більшій мірі з тим, що під час ремонту ванної доводиться вирішувати безліч технічних завдань. Дизайн інтер’єру даного приміщення має, безумовно, велике значення, але набагато важливіше якість інженерних мереж і сантехнічних пристроїв.

Перед тим, як купити сантехніку, варто зробити самі ретельні виміри і попередньо продумати, де саме її розмістити. Перш за все, слід враховувати розташування в приміщенні комунікаційних мереж (водопроводу, каналізації), оскільки при установці сантехнічних пристроїв цей фактор дуже важливий. Такий підхід дозволяє не змінювати інженерну мережу або розведення і заощадити простір приміщення. Якщо ванна досить простора, то можна розмістити в ній, крім раковини для вмивання, ванни і унітазу, ще й біде або душову кабінку. Якщо площа ванного приміщення невелика, то можна замінити ванну душовою кабіною або куточком, придбати компактні сантехнічні пристрої .

Важливим при виборі сантехнічних пристроїв вважається матеріал виготовлення сантехніки. Сучасний ринок пропонує сантехнічні пристрої, виконані з різних матеріалів. Найчастіше вибір матеріалу виробництва залежить від уподобань власника приміщення, а також від наявності фінансів. При обмеженому бюджеті варто купувати сантехніку, висока якість якої поєднується з доступною вартістю. До такої сантехніці відноситься, наприклад, ванна чавунна Castalia. Перевагою чавунних ванн можна назвати стійкість, відсутність вібрацій при наборі води, тривалість експлуатації та здатність тривалий час зберігати температуру води. Ванні можуть бути чавунними, сталевими, акриловими. Ідеально, якщо інша сантехніка (раковина, біде, унітаз) буде фаянсової.

При необхідності можна проконсультуватися з фахівцями, які допоможуть вибрати оптимальний варіант сантехніки, підкажуть виробника і модель .