Реконструкція будинку для продажу

Для того щоб підвищити вартість свого будинку, існує класичний спосіб — реконструкція кімнат. Деякі змінюють приміщення, інші додають якісь деталі інтер’єру для пожвавлення кімнати. Але враховуйте те, що часто домовласники витрачають більше грошей на реконструкцію, ніж потім повертають після продажу.

Наприклад, якщо ви витратили $ 1,000 на реконструкцію вітальні та ванної, то шанси на збільшення кількості зацікавлених покупців невеликі.

У цій статті наведено кілька порад для тих, хто намагається домогтися відмінного результату.

Перш за все подбайте про стилі вашого будинку. Будьте послідовні у своїх рішеннях.

Найбільш прибутковим буде реконструкція кухні та ванної кімнати. Додаткові деталі інтер’єру, нові шафи залучать додаткових покупців і зроблять ваш будинок трохи дорожче. Простий ремонт здатний принести вам найбільшу вигоду при продажу.

Експерти стверджують, що збільшені ванної кімнати є найбільш популярним серед нових покупців. Сьогодні, середовища молодих покупців користуються популярністю гідромасажні ванни і душові кабіни. Встановити таку сантехніку неважко, та й недорого.

Покупці більше зацікавлені в надземної житлової площі — НЕ підвали, двори і тротуари. Пам’ятайте, що басейн не принесе вашому будинкові збільшення вартості. Багато покупців, особливо з маленькими дітьми, враховують цей фактор. Заміна старого ковроліну, плитки, підлоги, оновлення фарби на стінах та інше може бути корисним.

Однак, рекомендується використовувати нейтральні кольори, такі як сірий, бежевий і білий при додаванні нових підлогових і настінних покриттів. Через яскравих кольорів, ви втратите багато покупців. Якщо в спальні буде велике вікно, то покупці зацікавляться.

Поставте себе на місце покупця, і подумайте, що б ви хотіли придбати. Як правило, це діє. Не міняйте все в будинку. Зосередитися на поліпшенні двох або трьох недоліків в приміщенні. Будьте рішучі і тоді у вас все вийде!