Промислові труби загального призначення

Металургійна продукція використовується практично в кожній галузі економіки. Сьогодні це дорогий і потрібний товар користується підвищеним попитом. Сталеві труби б у 168 використовуються для прокладки побутової водопровідної системи, а також для прокладки систем газопостачання в промислових і соціальних масштабах. Труби бу 168 відносяться до класу гарячодеформовані металопрокату, і його вартість обумовлена тим, що при демонтажі старих систем газопроводів і водопроводів продукція може використовуватися на вторинному ринку. Металопрокат категорії бу вважається також, якщо товар довгий час знаходився на складі, і утворилися елементи «лежалість», але при цьому використовувати для технічних цілей труби б у 168 можна в повній мірі, згідно їх технічним параметрам, які не втратили своїх характеристик.

Виготовлення продукції в промислових масштабах проводиться згідно з ГОСТ 8732, для того, щоб продовжити термін служби товару, рекомендується провести додаткову ізоляцію і захисну обробку продукції, особливо якщо ви плануєте надалі експлуатувати труби бу 168 в агресивних середовищах, які негативно впливають на технічне стані труб . Для продовження терміну служби продукції рекомендується провести цинкування або обробити поверхню виробу спеціальним ізоляційним матеріалом. Полімерна ізоляція, яку також можна використовувати в якості оброблюваного матеріалу може послужити додатковим захистом від різких перепадів температури, які характерні для наших місць. Додаткова теплозахист дозволить продовжити термін служби системи, особливо це характерно для теплових мереж.

Номенклатурне опис ГОСТ 8732-28 дає загальну характеристику продукції труби б у 168, де зазначено, що продукція є гарячодеформовані сталевий безшовної трубою для загального призначення. Геометричні параметри вироби варіюються в діапазоні 5-45мм, для розрахунку технічної навантаження на вироби, береться розрахункова щільність стали, яка дорівнює 7,850 гсм?. Точність виготовлення труби підрозділяється на два типи — підвищена і звичайна, які впливають на розміри внутрішнього діаметра вироби. Довжина труби також варіюється від параметрів, можлива довжин труби становить 4,0-12,5 метрів. Можливе використання мірного і Немірна параметра довжини, який дає припуск на довжину до 5 мм. Залежно від призначення, ви можете вибрати необхідний параметр вироби для ваших робіт.

Більш докладно про труби б у 168 можна дізнатися на сторінці www.7825725.ru/catalog/diametr/bu-tryba-168/