Про що говорять еротичні сни

Еротичні сни не потрібно інтерпретувати буквально. Іноді вони є вираженням глибоких емоційних проблем, і якщо ви почнете аналізувати їх, ви відкриєте для себе дивовижні речі. Як правило, в нічних фантазіях міститься ключ до прихованим бажанням, проблем, невдач або стресу. Для цього, ви повинні звертати увагу на те, що сниться… Особливо, коли справа доходить до снів про секс і кохання.

1. Знову ви зі своїм колишнім коханим.

Це означає, що в глибині душі ви робите порівняння між нинішніми і колишніми любовними стосунками. Якщо спогади з минулого вам заважають, значить, можливо, ваші відносини розвиваються не так, як би вам хотілося. Якщо, проте, вони хороші, то прийміть це з посмішкою, і відкривайте своє серце для нових емоцій, адже все залежить тільки від вас.

2. Секс з колегою або хорошим другом.

У цьому сні, ви займаєтеся любов’ю з людиною, якого добре знаєте, але ніколи не вважали потенційним сексуальним партнером. Це означає, що ви відчуваєте себе добре з ним в тій якості, в якому ви перебуваєте в даний момент. Ви в ньому досить впевнені і шукаєте допомогу в складній для вас ситуації. І якщо між вами буде іскра, то це, швидше за все, просто поліпшить дружні відносини, але не більше того.

3. Вас переслідують.

Цей сон означає, що ви як і раніше відчуваєте себе трохи невпевнено з людиною, з яким ви зустрічаєтеся в даний час. Просто ви повинні бути більш обережні, і не мириться з цією проблемою, а дати собі можливість познайомитися з іншим чоловіком, з яким будуть більш вільні стосунки.

4. Хтось випадково бачив, як ви займаєтеся любов’ю.

Уві сні у вас неймовірний секс з партнером, і… в самий «цікавий» момент, хтось входить в кімнату. Це означає тільки одне: в реальному житті ви дозволили комусь контролювати або втручатися у ваше особисте життя. Спробуйте поставити речі на свої місця, тому що в противному випадку, рутина вб’є ваше бажання для романтики.

5. Випадковий секс із зіркою.

Можливо, в реальному житті, ви, як правило, приховуєте свої таланти і жертвуєте тим, що вас цікавить. При цьому, вам доводиться робити те, що хочуть інші. Залиште час на речі, які вам подобаються, по крайней мере, на улюблене хобі.