Приватизація землі

Земля також є однією з різновидів нерухомості. Для того щоб її визнати своєю власністю необхідно зробити операцію приватизації. Розрізняють муніципальний і приватизований ділянки.

Запит на приватизацію подається до органів управління, з пред’явленням документа, який підтверджує права на цю власність. Протягом деякого часу, органи приймають рішення про згоду або відмову оформлення ділянки. Для цього вони повинні перевірити чи не перебуває ваша нерухомість на території дороги, ліси, поля і будь-якого іншого державного об’єкта.

Важливо, правильно написати заяву і вказати в ньому з якою метою ви реєструєте вашу ділянку.

Якщо органи управління дали вам позитивну відповідь, то співробітники виміряють ваш ділянку і врахують кількість будівель. Після цього в сільській чи міській конторі, вам необхідно буде укласти акт про землеволодіння, після чого ви станете господарем ділянки. Однак, в цей же місце вам доведеться звертатися, після того, як зробите нові споруди.

Слід звернутися за допомогою до юриста для складання заяви, щоб у ділянки був один власник, і ніхто більше не міг на нього мати права.

До земельної нерухомості належать не тільки будинки і ділянки, а й гаражі. Їх теж приватизують.

Для цього вам слід звернутися в органи управління. Перед цим дізнайтеся кому належить територія, на якій знаходиться гараж. Цю землю треба зареєструвати на своє ім’я, відповідно і споруда на цій території буде ставитися до власнику ділянки.