Приклади інтелектуальних домашніх технологій

Майже кожен аспект життя, коли технологія увійшла в внутрішній простір (лампочки, посудомийні машини і т. Д).

Розумні телевізори підключаються до Інтернету для доступу до контенту через додатки, такі як відео і музика на вимогу. Деякі інтелектуальні телевізори також включають розпізнавання голосу або жестів.

На додаток до можливості дистанційного керування і налаштування інтелектуальні системи освітлення, такі як Hue від Philips Lighting Holding BV, можуть виявляти, коли пасажири знаходяться в приміщенні і при необхідності регулюють освітлення. Розумні лампочки також можуть регулювати себе на основі доступності денного світла.

Смарт-термостати, такі як Nest від Nest Labs Inc., оснащені вбудованим Wi-Fi, що дозволяє користувачам планувати, контролювати і дистанційно контролювати температуру в домашніх умовах. Ці пристрої також вивчають поведінку домовласників і автоматично змінюють настройки, щоб забезпечити жителів максимальним комфортом і ефективністю. Розумні термостати також можуть повідомляти про використання енергії і нагадувати користувачам про зміну фільтрів, серед іншого.

Використовуючи інтелектуальні блокування і відкривачі гаражних воріт, користувачі можуть надавати або забороняти доступ до відвідувачів. Розумні замки також можуть виявити, коли жителі близькі, і розблокувати двері для них.

За допомогою смарт-камер безпеки жителі можуть стежити за своїми будинками, коли вони знаходяться у від’їзді або у відпустці. Інтелектуальні датчики руху також можуть ідентифікувати різницю між жителями, відвідувачами, домашніми тваринами та хакерами і можуть повідомляти органи, якщо виявлено підозрілу поведінку.

Догляд за тваринами може бути автоматизований за допомогою підключених фідерів. Кімнатні рослини і газони можна поливати за допомогою підключених таймерів.

Доступні всілякі кухонні прилади, в тому числі розумні кавоварки, які можуть заварити вам нову чашку, як тільки згасне будильник; розумні холодильники, які відстежують дати закінчення терміну дії, роблять списки покупок або навіть створюють рецепти на основі інгредієнтів, які в даний час знаходяться під рукою; повільні плити і тостери; і в пральні, пральних машинах і сушарках.

Такі нововведення в Україні не часто зустрічаються. Оцінити високу якість нового рівня в будівництві новобудов ви можете на сайті www. novbud. com. ua.