Поєднання чорних і білих квітів в одязі

Існує думка, що чорно-білі ансамблі в одязі нудні і нагадують шкільну форму. Але варто підключити фантазію, і чорно-білий комплект буде виглядати дуже виграшно і виразно. І тоді ви зможете виглядати стильно, навіть дотримуючись дрес-код в своєму офісі.

Виберіть класичну спідницю-олівець із забарвленням «гусяча лапка», додайте до неї блузку або жилет з косим краєм.

Для ділової зустрічі можна створити образ в стилі Шанель – основними деталями в цьому комплекті стануть чорний кардиган і туфлі. Лакова сумочка додасть образу витонченості і жіночності.

Як відомо, маленьке чорне плаття просто зобов’язана бути в гардеробі кожної жінки, адже тільки воно здатне виручити в будь-якій ситуації. Сумний комірець, прикрашений блискучими камінцями, додасть образу оригінальності.

Для прохолодного літа придбайте літнє пальто білого кольору. Додавши до нього класичні туфлі і сумку стилю «Кембридж» ви створите незамінний спосіб для урочистих подій.

Популярне плаття-комбінація додає образу жіночності, але основна складність полягає в тому, що його не можна носити в поодинці, інакше ви будете виглядати як у звичайній сорочці. Доповніть таке плаття жакетом, кардіганом, жилетом або курточкою. При поєднанні ніжного сукні-комбінації зі строгим доповненням ви досягнете максимального ефекту чарівності.

Особливо ретельно варто продумати свій образ для походу в театр на перегляд постановки. Під час антракту ви, безсумнівно, будете притягати до себе захоплені погляди. Зупиніть свій вибір на подовженій моделі жакета без рукавів, який трохи прикриє тонке мереживне плаття.

Морський комплект в чорно-білих відтінках виглядає набагато свіже традиційного способу, виконаного в синьо-білих кольорах.

Який би комплект ви не створили, завжди будьте обережні з одягом, що має на собі будь-які написи. Якщо ви не розумієте їх значення, то є ризик потрапити в безглузду ситуацію.

Чорно-білий комплект завжди можна розбавити третім кольором. Нотку креативу додадуть яскраві аксесуари.