Порівняння Android і iOS

У сучасному світі з’являються все більш різноманітні гаджети, які роблять простіше життя звичайної людини, подумати навіть років десять тому про які було неможливо. На даний момент більшість людей на планеті вже не уявляють свого життя без розумних помічників, які можуть допомогти в практично будь-якій складній ситуації. Адже смартфони можуть показати дорогу, тобто використовуються як навігатор.

Основними розробниками операційних систем для мобільних гаджетів є такі світові виробники, як google і apple. Вони випускають такі операційні системи, як ios і android, які широко поширені в усьому світі. Кожна людина, яка хоче купити новий смартфон, замислюється про те, яку ж систему вибрати. Давайте, порівняємо їх за різними критеріями і ознаками.

Перше, з чого почнемо порівняння — це інтерфейс.

На операційній системі android у користувача є можливість переміщати, змінювати розмір іконок різних додатків на робочому столі, а у iOS немає такої можливості, що значно незручно.

Другий критерій — це багатозадачність. Операційна система iOS не може похвалитися тим, що додатки можуть працювати в згорнутому вигляді, на відміну від системи android. Тобто управління додатками на системі android схоже з управлінням програмами на комп’ютері.

Третій критерій — це кастомизация, тобто можливість налаштувати смартфон за своїм бажанням, а це управляти настройками робочого столу, шрифтами і так далі.

Четвертий критерій — це наявність різноманітних додатків. Слід сказати, що обидві системи мають можливість завантаження в смартфон різних додатків.

П’ятий критерій — це платність. Всім відомо, що велика кількість додатків для системи iOS є платними, це є значним недоліком.

Шостий критерій — закритість системи. Система iOS є досить замкнутою системою, і тому є найбільш стабільною і захищеною від наявності вірусів, ніж чим система android.

Сьомий критерій — це швидкодія. В системі iOS з’єднання мережі швидше, ніж в системі android. Отже, робота в інтернеті найбільш зручніше буде на iPhone.

Підводячи підсумки, слід зазначити, що у кожної системи є свої плюси і мінуси, як правило, iPhone воліють ті люди, які цінують престижність, захищеність даних. Пристрої на платформі android воліють люди, яким важлива простота використання смартфона.

Рекомендуємо для ознайомлення: