Плюси і мінуси натяжних стель

В інтер’єрі важлива кожна деталь. Якими повинні бути стелі — справа кожного, але те, що вони повинні бути красивими і надійними — погодяться всі. Натяжні стелі в Щербинці здатні вирішити задачу затишного дизайну і міцності, захистять ваш будинок від зайвих шумів і подарують неповторний затишок за рахунок унікального освітлення. Але чи все так ідеально? Перш ніж віддати перевагу саме таким стелям, потрібно знати всі позитивні і негативні сторони.

Отже, що таке натяжна стеля? Це якась конструкція, що представляє собою полотно, закріплене під основною стелею за допомогою металевого або пластикового багета. Матеріал полотна складається з ПВХ плівки і поліефірної тканини. Він може бути глянсовий або матовий, будь-якого кольору і розміру.

Плюси:

1) Екологічність. Перш за все, хочеться відзначити екологічність матеріалів. Це важливо, особливо, коли в будинку діти.

2) Швидко. Ще один важливий плюс — вам не потрібно буде витрачати багато часу. Установка не вимагає підготовчих робіт, і не залишає після себе будівельного сміття. За часом вона займає один робочий день (залежить від обраної площі).

3) Естетичність. За допомогою натяжної полотна ви створите ідеально рівну гладку поверхню, що додасть вашому будинку естетичний і акуратний вигляд. Крім того, під ним ви приховаєте всі недоліки вашого основного стелі, заховаєте дроти, датчики та інші небажані елементи.

4) Освітлення. Воно може бути будь-яким — загальним або місцевим. На натяжній стелі ви можете розташувати як кілька невеликих лампочок, які будуть створювати романтичний напівтемрява, так і встановити велику стильну люстру.

5) Практичність. Натяжні стелі володіють такими важливими властивостями, як вологостійкість, звуко — і теплоізоляція. Натяжні стелі навіть здатні уберегти вас від потопу — матюкав затримає вологу і не дасть воді зіпсувати інші предмети інтер’єру. І після цього, на ньому не залишиться ні патьоків, ні плям.

Мінуси:

1) Ціна. Дійсно, не можна не відзначити, що за все хороше треба платити. Довговічність і міцність матеріалів потребує чималих витрат, в тому числі і на установку.

2) Дбайливий догляд. Особливо, якщо ви вибрали стелі з тканини. Їх потрібно буде акуратно протирати важливою ганчіркою і стежити, щоб ганчірка була абсолютно безбарвної. Крім того, оскільки такі стелі робляться з дуже тонкого матеріалу, при протиранні може виникнути поріз, після чого необхідно накладати зверху спеціальну латку.

3) Боязнь різкого перепаду температур. Тобто настійно не рекомендується робити натяжні стелі в саунах або лазнях — там занадто жарко і вони можуть деформуватися. На балконах і лоджіях, в інших відкритих відвідини також не варто натягувати стелі, так як при дуже низьких температурах вони втрачають свою міцність і еластичність і стають крихкими, легко можуть пошкодитися.

Незважаючи на існуючі недоліки, плюсів більше. При правильному догляді, такі стелі прослужать вам довго, зберігаючи свій колишній красивий вид. Більш того, сучасний будинок просто неможливо уявити без ідеально рівного натяжної стелі.