Підготовка квартири до здачі в оренду

Здача квартир в оренду у великих містах є досить прибутковою справою. Для багатьох власників кількох квартир здача їх в оренду є основним видом доходу. Але, щоб отримати максимальний дохід від здачі квартир в оренду їх необхідно спеціально підготувати.

Квартири економ-класу готуються наступним чином:

— Перше, що необхідно зробити, так це забезпечити чистоту і порядок, перевірити стан сантехніки, електропроводки, опалення. Бажано, щоб перед в’їздом орендарів всі комунальні послуги були оплачені і їх несподівано не прийшли працівники комунальних служб і не відключили. Якщо квартира обставлена меблями, то при необхідності відремонтувати її, вичистити, а при неможливості ремонту замінити на нову. Інтер’єр квартири повинен створювати комфорт і затишок. Це найосновніші і мінімальні вимоги до складання будь-якої квартири.

— Друге, подбати про те, щоб у мешканців даної квартири було все необхідне для побуту: предмети кухонного побуту, велика і дрібна побутова техніка, всі необхідні меблі.

-третє, скласти список цінного майна, яке знаходиться в квартирі, щоб запобігти його псуванню або злодійство.

Якщо є бажання позиціонувати яку здають квартиру як нерухомість бізнес-класу, то необхідною умовою є територіальне розташування квартири в центрі, або недалеко від центру міста. Інакше вкладати гроші в ремонт не має особливого сенсу, так як на околиці навіть ідеальну квартиру за великі гроші навряд чи хто погодиться знімати. Тільки потім слід проводити капітальний ремонт квартири для додання їй нового статусу. Для цього бажано запросити дизайнера, який би запропонував оригінальний інтер’єр, підібрав забарвлення шпалер, можливо переобладнав її під сучасний стиль, а для проведення ремонту професійних будівельників. Потім квартиру потрібно буде обстоювати новими сучасними меблями.

Максимально заробити на оренді квартир дозволить здача квартир елітного класу. Територіально такі квартири можуть розташовуватися як в центрі міста, так і в історичних місцях, або в мальовничій місцевості. Вад не повинно бути ні в яких дрібницях, так як квартира мрії ідеальна у всіх відносинах. Комфорт і затишок повинен бути у всьому. Елітний сегмент нерухомості є острівцем шикарного життя і тому орендар таких квартир не повинен відчувати обмежень ні в чому, звичайно в розумних межах.

Дотримуючись цих порад Ви зможете успішно здати в оренду свою нерухомість за найбільш вигідною ціною.