Підбір одягу щодо типу фігури і особи

Правильно підібраний одяг, щодо типу фігури, допоможе власниці будь-якої ваги і віку виглядати привабливо.

Для того, щоб ваш образ завжди був бездоганний варто вивчити деякий правила у виборі свого гардеробу.

Талія — головний атрибут жіночності та сексуальності, тому власниці будь-якої фігури повинна робити акцент на цій частині. Для цього можна використовувати ремені і пояси, можна вибирати одяг з басками або інший драпіруванням, вишивкою і орнаментом.

Якщо ви маєте проблему у вигляді широких плечей або стегон, щодо всієї фігури, варто підбирати одяг на основі протилежності. Тобто її геометрична форма повинна бути перевернутою формою вашої фігури. Наприклад, власниці фігури з широкими плечима і вузькими стегнами рекомендується вибирати одяг форми трикутника: спідниці дзвіночки, сукні з широким подолом, сарафани в підлогу, штани кльош від стегна. Всі ці прийоми допоможуть розвантажити верхню частину тіла, зрівнявши її з нижньої. Точно так же, якщо ви маєте квадратну форму обличчя варто вибирати круглі або трикутні вирізи, овального — квадратні і човники.

Для того, щоб привернути увагу до найкрасивіших частин вашого тіла можна використовувати різні акценти і вирізи — блискавки, орнаменти, розрізи. Все це тільки підкреслить красу вашої фігури. У той же час не варто розміщувати акценти в місцях, від яких увагу потрібно відвернути.

Для того, щоб надати довжину ніг, і візуально збільшити зростання можна підбирати гардероб в одній тональності, використовувати високі підбори. Якщо ж хочеться відвернути увагу від зростання, можна використовувати контрастні рішення, що ділять фігуру на кілька частин. Наприклад верх і взуття в одному кольорі, нижня частина одягу в контрастному.

Не варто забувати і про вікові показниках. Всякому віку до пари та чи інша річ, і у виборі одягу варто враховувати той факт, що підлітковий стиль не стане прикрасою жінки віком і навпаки.

Що стосується аксесуарів, вони гарні для всіх типів зовнішності і здатним зробити образ гармонійним і яскравим.