Оздоблення шпалерами: які шпалери вибрати

Як би не здавалася, простий завдання вибору шпалер на перший погляд, але насправді цей процес досить трудомісткий і відповідальний. Купуючи шпалери на сайті: http: // www. oboivsaratove. Ru, ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію у фахівців, до того ж вам допоможуть зробити правильний вибір.

Види шпалер

Сьогодні ринок шпалер підкорюють різні виробники, але лідерами в цих сходах прийнято вважати Шведських фахівців.

Вони випускають паперові, вінілові, флізелінові, пробкові, текстильні, металізовані шпалери і, звичайно ж, фотошпалери які підкорили своїм витонченим видом весь світ.

Так що це за шпалери?

Паперові шпалери дозволяють стінам «дихати», вони є найбільш екологічними. Існують паперові шпалери — дуплекс, вони мають таку властивість як неодноразове перефарбування, що досить зручно. У разі якщо колір стін набридне, його можна без праці змінити.

Вінілові шпалери більш щільні, ніж паперові. Отже, термін їх експлуатації довше. Вінілові шпалери можуть імітувати шовкову або текстильну поверхню, можуть мати об’ємний візерунок на поверхні, а також можуть виглядати зовні, як плитка та інші покриття. Щільні вінілові шпалери можуть бути використані для вологих приміщень, наприклад, для ванної кімнати. За рахунок високої щільності вони перешкоджають проникненню вологи в стіни.

Текстильні шпалери володіють високими показниками теплоізоляції. До їх складу входять волокна льону, за рахунок цього вони мають бактерицидні властивості. «Мінусом» такого типу шпалер є необхідність в ретельному догляді за ними. Вони більш вимогливі, ніж вінілові і паперові. Щоб зберегти текстильні шпалери в первозданному вигляді, необхідно періодично очищати їх від пилу.

Бамбукові шпалери отримали свою популярність завдяки їх здатності приховувати нерівності і шорсткості стін. За рахунок рельєфної фактури, бамбукові шпалери менш вимогливі до вирівнювання поверхні. Такі шпалери, так само як і паперові, можна неодноразово фарбувати. Верхній рельєфні шар (вініл) легко пошкодити, тому такі шпалери вимагають до себе дбайливого звернення, не терплять подряпин.

Шпалери коркові виглядають досить оригінально. Незвичайний і матеріал, з якого вони виготовлені — тонкий корковий шар наноситься на паперове полотно. Такі шпалери не вибагливі у догляді, хороші і зручні в експлуатації.

Металізовані шпалери з’явилися зовсім недавно, але популярність їх зростає з кожним роком. Великим плюс цього типу шпалер є їх зносостійкість. Цей матеріал найчастіше використовується для закладів розважального призначення, рідше в квартирах і будинках.

Які шпалери вибрати?

Отже, дізнавшись «слабкі» і «сильні» сторони різних видів шпалер, необхідно вибрати найбільш підходящий матеріал. Для сім’ї з дітьми, безсумнівно, підійдуть шпалери, що миються. Для людей, які мають алергічні захворювання кращим рішенням будуть паперові. Так як вони самі екологічно безпечні і в своєму складі не містять хімічних компонентів.

Хоч як би були красиві і привабливі текстильні шпалери, перед покупкою необхідно врахувати, що ймовірність пошкодження цього покриття дуже велика. Такі шпалери категорично не підійдуть для кухонної зони і вхідної групи.

Для ванни найбільш раціонально буде використання вологостійких шпалер. При їх купівлі необхідно упевнитися, що на упаковці рулону присутній «водний» знак (три хвилі).

Але не забувайте, що в першу чергу шпалери повинні подобатися саме вам! Адже будинок — це відпочинок від життєвої суєти.