Освіта в Великобританії

У Великобританії збереглися деякі особливості в освітній сфері, що відрізняє цю країну від інших європейських країн. Освіта в цій країні вважається престижним.

Великобританія є країною з прекрасним іміджем розвиненої держави і стародавніми звичаями, престижними вищими закладами, коледжами, школами, курсами, програмами з додаткової освіти. Надійне і якісне навчання в Великобританії викладається відповідно до вимог стандартів. Великий асортимент програм зробив навчання затребуваним багатьма країнами світу.

Дипломи про здобуту освіту — це конкурентна перевага при влаштуванні на роботу.

Також Великобританія є батьківщиною класичної мови. Потрібно зауважити, що англійська мова визнана державною в багатьох країнах, застосовується в міждержавному спілкуванні. У нашій країні знання іноземної мови є головною умовою при влаштуванні на роботу у великі приватні фірми і державні компанії. З цієї причини Великобританія характеризується як оптимальна мовна школа для людей будь-якого віку.

Слід зазначити, що це безпечна країна в Європі, де спостерігається політична стабільність, лояльність і відкритість імміграційної політики, підтримка іноземних студентів і контроль під час їх перебування на території країни.

Система освіти Англії вважається найбільш продуманою і ефективною в усьому світі. Давні традиції поєднуються із застосуванням актуальних освітніх методик, високоякісне викладання — з розвитком самостійності і мислення в учнів. Система, з якої складається освіту в Англії, формувалася століттями і зараз містить кілька ступенів. Освіта ділиться на професійне, середню та вищу.

Професійна освіта включає в себе систему коледжів, куди зараховуються студенти від 16 років і отримують сертифікат про середню освіту. Коледжі — це проміжний етап між шкільним і вищою освітою.

В університетах готують лідерів, у яких є багато шансів в освоєнні престижних вакансій в великих організаціях або державних органах країни.

Вища освіта в Англії має такі особливості: різні форми і гнучкість навчання. Студенти можуть пройти професійні курси, отримати докторський ступінь. Майже в кожній сфері знань, в кожній професії можна підібрати програму відповідно до індивідуальних цілями якого навчають.