Онлайн-сервіс продажу жд квитків proizd.ua

Ви плануєте поїздку в інше місто, але не хочете їхати на вокзал за квитками? Сьогодні через інтернет-сервіс proizd можна купити жд квитки легко і швидко, заощадивши при цьому немало часу. Для цього на спеціальному сервісі виберіть станцію з якої Ви бажаєте вирушити в дорогу а також станцію на яку збираєтеся прибути. Далі виберіть дату поїздки в даному напрямку і дату, в яку поїдете назад. Квитки можна купити заздалегідь, але не раніше, ніж за 45 днів.

Онлайн-сервіс продажу жд квитків proizd.ua

 

Онлайн сервіс proizd.ua допоможе заздалегідь купити електронний залізничний квиток на будь-який з поїздів «Укрзалізниці».

Сервіс забезпечує максимум надійності, простоти і зручності при покупці квитка в одну і іншу сторону. Вам потрібно вибрати категорію вагона, відповідні місця, а при необхідності замовити додаткові послуги, такі як постільна білизна, чай, продукти.

Оплата

Щоб оплатити електронні квитки, скористайтеся банківською картою. Квитки роздрукуйте на принтері. У разі, якщо поїздка відміняється, квиток можна повернути у Вашому кабінеті користувача.

Переваги онлайн-сервісу proizd.ua

  • Сайт не перевантажений зайвою інформацією, все тільки необхідне для пошуку потрібного вам квитка, навіть початківець розбереться на інтуїтивному рівні.
  • Приємний інтерфейс, по сторінці, між двома містами бігає сучасний білий поїзд і піднімає настрій.
  • Не відволікають зайві вкладки, банери, нав’язлива реклама.
  • Детальна, покрокова інструкція допоможе без труднощів розібратися: як знайти потрібний поїзд, вибрати місце, здійснити реєстрацію в особистому кабінеті, придбати квиток і що з ним робити далі. Все це супроводжується навчальним відеороликом.

Proizd.ua цілком виправдовує свій девіз: не відволікати своїх відвідувачів від їх головної мети — поїздки!