Обираємо кухонну мийку з нержавійки

Вже довгий час високоякісні мийки з повноцінною нержавіючої сталі домінують на вітчизняному ринку сантехніки. Вони мають безліч очевидних переваг, на яких потрібно зупинити докладніше: привабливий зовнішній вигляд, довгий термін служби і зручний дизайн, що дозволяє встановити з легкістю мийку даного типу як в комплекті з кухонним гарнітуром, так і окремо.

Якщо в першому випадку часто вибирається інтегрований варіант, коли вона встановлюється врівень зі стільницею, то в останньому — широко використовуються несучі кронштейни з міцної сталі (ідентичні, використовувані в емальованих мийках). Вибираючи по-справжньому якісну сталеву мийку, потенційному покупцеві важливо знати, що застосовується для виготовлення метал повинен бути найвищої якості. Якщо бути точніше в даному питанні, то в високоякісної мийці обов’язково повинна використовуватися перевірена нержавіюча сталь марки AISI 18/10. У ній апріорі є цілих 18% хрому і цілих 10% нікелю. Така легіровка дозволить найкращим чином протистояти корозійних процесів. Якщо мийка купується не в магазині, а на будівельному ринку, то дізнатися — виготовлена вона з легованої або нелегованої сталі досить просто. Потрібно взяти з собою невеликий шматочок постійного магніту, який потрібно притулити до випробуваної мийці. Якщо магніт НЕ буде прилипати, то даний факт буде говорити про одне — високу якість мийки. І ситуація навпаки — коли магніт прилипає, то даний факт буде говорити, що для її виготовлення використовувалася проста недорога сталь, яка буде покриватися жовтими корозійними процесами через кілька місяців після покупки! Але навіть якщо спостерігається високоякісна харчова сталь, але є досить тонкі стінки (не більше 0.4 мм), то даний тип мийки, знову ж таки, не відрізнятиметься довгим терміном експлуатації.

Вибираючи високоякісну мийку для кухні з нержавіючої сталі, важливо знати, що товщина стінок повинна бути, як мінімум, все 1.0-1.2 мм. Важливо звертати увагу як на упаковку, так і на паспорт. Якщо таких не виявиться в наявності у продавця, то даний факт буде говорити про сумнівне походження мийки. Саме тому, буде краще не ризикувати, і не купувати таку мийку. Краще доплатити і купувати мийки для кухні в перевірених місцях, в яких здатні дати гарантію на упаковку, паспорт і на її використання протягом певного періоду часу.

Рекомендуємо для ознайомлення: