Нижній Новгород — експертиза будівель міста

Технічне обстеження — невід’ємна складова безпеки і надійності будь-якої споруди. За умовами Російського Законодавства, подібного контролю підлягають усі забудови житлових будинків, приватних приміщень, багатоповерхових конструкцій. При необходімостіекспертіза будівель в Нижньому Новгороді може статися шляхом звернення до недержавної оціночної організації.

Алгоритм проведення експертизи в Нижньому Новгороді

Оцінка в будь-якому місті, включаючи Нижній Новгород, проводиться у відповідність з усіма правилами, передбаченими при будівництві та реконструкції приміщень. Система перевірки включає таку програму:

  • Плановий огляд — після стихійних лих, природних явищ, які могли вплинути на стан матеріалу;
  • Після технічних аварій на підприємстві;
  • Перед скоєнням капітального ремонту, який змінить структуру і план;
  • Для оцінки приміщення при вчиненні продажу / покупки;
  • При бажанні замовника оцінити будівлю.

Методи, які включає в себе технічний огляд, базуються на повному візуальному огляді всіх структур приміщення, збір зразків всіх матеріалів, фотофіксація пошкоджень, дефектів, обов’язковий лабораторний аналіз матеріальної бази.

Коли проводиться оцінка будівель?

Оціночну роботу в Нижньому Новгороді, як і в будь-якому іншому місті, необхідно проводити в разі технічної поломки, явній невідповідності необхідним нормам безпеки, а також при переплануванні, реконструкції, ремонті або ж продажу приміщення.

Недержавні організації, які уповноважені проводити подібні роботи, мають відповідний сертифікат-дозвіл, який повинні обов’язково пред’являти перед початком будь-яких робіт. Що це за сертифікат, можна дізнатися детальніше на сайті http: // expertrisk-nn. ru, де також вказані вимоги до приватних компаній, перелік основних і додаткових послуг.

Експертиза технічного стану будівель включає також обстеження покрівлі, моніторинг, енергетичне та тепловизионное дослідження, вивчення стану фундаменту будівлі, енергоаудит, перевірочні розрахунки, інженерно-геологічні вишукування, вимір осад, прогинів будівлі і багато іншого.

Детальна технічна оцінка, експертиза фахівців і висновок дозволяє вирішити безліч проблем будівництва, ремонту житлових будинків, оновити планування об’єкта, відновити споруду, зробити прибудову або знесення.