Нестандартні акваріуми — нове рішення в дизайні

Акваріуми можна назвати не тільки штучним живим світом але, і хорошим предметом інтер’єру, який стане відмінним доповненням до будь-якого дизайну. Так, акваріумісти все частіше і частіше впроваджують у своє життя акваріуми нестандартної форми, де з їх допомогою можна подчеркнкнуть стилістичну красу кімнати, також дозволить спостерігати за рибками з будь-якого кута кімнати.

Форми акваріумів, замовлені на цьому сайті, бувають дуже різноманітні і показують гідності і можливості різного роду дизайнерських рішень, головним завданням, яких є прикраса інтер’єрів і створення гармонійного простору.

Такі форми дозволяють зміст риб і морських рослин, з таким же рівнем комфорту, чим можуть похвалитися штучні водойми, а іноді навіть умови в них і краще.

Первий тип — це так звані вбудовані акваріуми. Їх розміщують під час будівництва, ремонту, перепланування кімнати або іншого приміщення. Інакше для приміщення предмета в стіну або нішу, потрібно ремонт, адже з’явиться необхідність встановлення комунікацій або проводки. Відомо що більшість кімнат має внутрішню обробку з гіпсокартону який, не використовують при встановленні акваріума даного виду.

У разі якщо все ж перегородки та стіни виготовлені з нетривких матеріалів

Варто застосувати каркас з металу, на якому і розташовується конструкція.

Такі види «морських куточків» дозволяють заощадити площа в приміщенні, і стануть хорошим доповненням в її загальному дизайні.

Якщо планування була проведена без помилок, то не повинно виникнути ніяких проблем з їх обслуговуванням.

Іноді може бути вбудовано деякий додаткове обладнання в колодязі, підключений в фільтр, через що є можливість економії простору. Однією з важливих особливостей проектування даних форм можна назвати зручний доступ до догляду та годування риб, який виконують методом установки прихованої кришки.

Оформлення та дизайн дверцята не має відмінностей від зовнішнього вигляду стін кімнати. Він його доповнює і забезпечує єдність інтер’єру в приміщенні.

Другим видом акваріумів нестандартної форми є форми, встановлені всередину меблів. Вони так само заощадять простір. Їх можна назвати продовженням штучних водойм, ідея і реалізація яких має зовсім інший підхід для виконання даної моделі.

Акваріуми, вбудовані в предмети меблів славляться простотою і комфортністю в експлуатації.