Наповнимо будинок приємними ароматами

Багато хто мріє наповнити свій будинок чудовими ароматами троянди, лаванди, іланг-іланг і багатьма іншими чудовими запахами. На допомогу в цьому випадку прийдуть аромасвічки. В даний момент на ринку рясніє різноманітність форм, кольорів і ароматів. Їх можна купити у вигляді невигадливій статуетки або звичайного конуса, із спеціальними аромавазамі і без них. Такі вазочки в основному керамічні і представляють собою порожню статуетку з парою відділень. Відділення, яке знаходиться знизу, виготовлено для самої свічки, а на верхнє капають аромамасло. При нагріванні верхній частині, кімната наповнюється приємним ароматом.

Є мільйон варіації таких виробів з фарфору. У вигляді метелика на листочку чи квітці, гномика з грибком, витонченої діви, що несе чашу і багато чого іншого. Їх не соромно розмістити і на столику у вітальні, і на предкроватной тумбі. Особливо приємно приймати ванну навіть з однією, поруч стоїть свічкою. Що відтворює не тільки сприятливу атмосферу, але і приносить дещицю романтизму приміщенню.

Ще один варіант надати приміщенню пахощі любі — це відсвяткувати улюбленими духами на лампочку розжарювання, або помістити на неї крапельку ефірного масла. Тільки не переборщіть, а то замість очікуваного ефекту отримаєте вибух і шматочки скла освітлювального елементу. Переконайтеся, що ні у кого з домочадців немає алергії на обраний вами аромат, щоб уникнути неприємних, а в гіршому випадку і плачевних наслідків.

Щоб ефект не вийшов змазаним, не можна поєднувати аромати. У кожній кімнаті повинен бути свій, індивідуальний, запах. Інакше вийде «суп». Ви не тільки не зможете насолодитися в повній мірі створеної атмосферою і пахощами, але підсумок може пахнути несмачно і навіть огидно і всі ваші праці підуть нанівець.

Однак, якщо все зроблено правильно, то подорожуючи, наприклад, з ванної кімнати в їдальню, ви немов переміщується з району гірських водоспадів на луг, наповнений запашними квітами. Подібна гармонія розслабляє нерви, підтримує здоров’я, допомагає в особистому (інтимної) життя.

Створіть свою індивідуальну, неповторну квартиру, наповнену дивовижними і чарівними ароматами. Насолоджуйтесь життям в повній мірі. Удачі вам.