На якому ринку купувати нерухомість?

Сучасний світ змінює людей і їх інтереси. Це стосується і ринку нерухомості. 2017 рік показав переорієнтацію покупців з вторинного житла на первинне. Чому так склалося і чого очікувати проаналізуємо думки експертів.

Фахівці ріелторських компаній, агентств з нерухомості, оцінювачі майна, експерти та юристи прогнозують збільшення попиту на первинному ринку. Покупці почали активніше цікавити новими будинками, оцінювати їх переваги, вивчати забудовників і їхні проекти. Кожен з нас прагне жити в комфортних умовах, підвищити рівень якості, мати можливість забезпечити безпеку своєї сім’ї.

Забудовники гарантують саме такі умови і постійно вдосконалюють свої проекти. Новобудови пропонують квартири з новим типом планування. Простір орієнтується на максимально зручне і функціональне його використання. Особливо це стосується однокімнатних квартир. У новобудовах вони виглядають як студії, кімнати з поглибленням і кутовими місцями, просторі однушки з великими лоджіями, які служать зоною відпочинку або місцем для зустрічі гостей.

Такі переваги в порівнянні з кімнатами стандартних одиничок відразу привертають увагу покупця і зацікавлять своєю оригінальністю. Практичність квартир перевищує очікування. Плануючи проект будівельні компанії вибирають вигідне місце розташування і орієнтуються на потенційну аудиторію. Таким чином можна завчасно забезпечити собі успішний проект і безліч роблять оселиться в новеньку квартиру.

У будинках старого фонду таких переваг немає. Власники квартир сидять в очікуванні дзвінків і здійснення угоди. Максимум що вони можуть зробити — це виділити головні переваги житла, від яких покупець не відмовиться. До того де в новій квартирі новоспечений житель є єдиним власником і немає ніяких ризиків подвійного права власності. А такі ситуації трапляються вкрай часто, і ми постійно чуємо в новинах про тіньові схеми. У ЖК Нові теремки угоди проходять з юридичним і нотаріальним підтвердженням їх чистоти. Ознайомитися з особливостями діяльності забудовника можна на сайті www. novyeteremki. com. ua.

З огляду на ситуацію, що склалася, експерти запевняють про збільшення попиту на первинному ринку. Новобудови є рейтинговими об’єктами і дають покупцям можливість жити в зовсім інших умовах, де є все необхідне для комфортного життя.