Модний макіяж для літніх жінок

Сьогодні мова піде про особливу моді — моді на макіяж для жінок похилого віку. Ця категорія макіяжу є особливо складною, тому заслуговує на особливу вивчення.

Дійсно, в цьому сезоні модно робити красивий, якісний макіяж. Особа має, перш за все, виглядатиме благородно. При нанесенні макіяжу варто пам’ятати про почуття міри. Макіяж повинен бути мінімальний, при цьому приховувати недоліки зовнішності. Великий обсяг нанесеної косметики створить ефект маски, зробить особа неприродним.

Першим етапом перед нанесенням макіяжу слід зволожити шкіру спеціальними кремами. У такому віці шкіра втрачає багато вологи. Це відноситься до ознак старіння шкіри. Засоби для зволоження варто вибирати більш жирні.

Тональний крем наносять на зволожене обличчя. Цей крем теж не повинен бути щільним і містити високий рівень сонячної захисту, щоб уникнути пігментації.

Рум’яна на щоках повинні бути помірно виразними. Для даного типу шкіри необхідно використовувати рум’яна на кремовій основі, нейтральних тонів. Але при цьому колір, хоч і ніжний, але повинен бути присутнім, щоб уникнути блідості особи.

З макіяжем очей так само не варто експериментувати. Необхідно лише злегка надати їм природну виразність за допомогою темно-сірого або коричневого олівця. Контур очей краще нанести тінями і розтушувати. Тіні необхідно вибирати певних кольорів. Це може бути коричневий або золотистий колір. При цьому слід зафарбовувати тільки верхню повіку. Брови також можна зафарбувати тінями або олівцем, при цьому, не спотворивши їх форму.

Ну і останнім штрихом до модного образу буде забарвлення губ. Як і шкіру всього обличчя губи слід спочатку зволожити за допомогою жирного контурного олівця. Помада повинна бути не дуже яскравою, максимально наближена до природного кольору. Слід пам’ятати, що занадто темний колір помади буде підкреслювати зморшки.

Ось такими є основні поради, користуючись якими літня жінка зможе підкреслити свою індивідуальність і розкішну красу. Будьте уважні до себе!