Мертве море

Мертве море — це унікальний об’єкт і цілюще джерело, створений природою. Мертве море — це, як не дивно, найбільше солоне озеро, яке розташоване в глибокій западині. Тому поверхня Мертвого моря лежить на глибині в 400 метрів нижче рівня світового океану. Його води принесли йому славу самого солоного озера на Землі.

У цій воді можна знайти безліч мінералів — від звичайних хлору і брому до важких металів. Завдяки тому, що в водах Мертвого моря міститься така величезна кількість солей вона стала дуже щільною. Саме солі і принесли з собою цілющий ефект.

Концентрація солі в Мертвому морі становить в середньому близько 25%, тоді як в звичайних морях ця цифра коливається навколо 5%.В таких суворих умовах не зможе вижити жодна відома жива істота. Саме тому греки і назвали це море Мертвим, адже в ньому не водиться риб, не ростуть водорості.

Цікавий також той факт, що в Мертвому морі неможливо потонути, адже вода виявляється щільніше людського тіла і виштовхує його на поверхню. Якщо ви поплавали в цьому морі, то тут же прийміть душ. Мертве море не завжди було таким, адже в Старому завіті згадується, що Содом був квітучим раєм, а Содом перебував, як раз на березі Мертвого моря.

Лікуванню в Мертвому морі сприяють такі чинники:

1) По-перше, сама вода злегка масляниста на дотик не тільки дає нові цікаві відчуття, але і допомагає від багатьох хвороб.

2) По-друге, повітря, насичене бромом, чистий і сухий приносить користь всім, хто знаходиться поруч з водою.

3) По-третє, сонячні промені, профільтровані додатковими 400 метрами повітря, а також випарами з поверхні моря, що дозволяє використовувати це ослаблене випромінювання для геліотерапії.

4) Готелі на Мертвому морі найчастіше включають в себе центри, які пропонують комплекси новітніх лікувальних процедур. Безліч цих готелів можна знайти зовсім поруч з гирлом річки Йордан.

5) Мінерали, які організм отримає під час лікування в цих центрах, допоможе збагатити клітини вашого тіла киснем, який в свою чергу сприяє швидкому виведенню токсинів. Крім того ваша шкіра буде краще утримувати вологу на шкірі, що дозволить вам не тільки спростити догляд за шкірою, але і з легкістю розлучитися з різноманітними шкірними (в т. Ч. Нейродерматит, екзема вугри, псоріаз), неврологічними (фізична реабілітація, безсоння, вегето-судинна дистонія, астенія), андрологічними (імпотенція, простатит, безпліддя), респіраторні (синусити, пневмонія, бронхіти, бронхіальна астма), а також м’язові захворювання (поліартрити, міастініі).

Поплюскайтеся в теплих променях йорданського сонця, загоряючи в щільних водах унікального Мертвого моря. Відчуйте невагомість свого втомленого від буднів тіла. Тут, споглядаючи біблійні пейзажі, а нині панораму всесвітньо відомого курорту, ви напевно досягнете стану гармонії з самим собою.