Літній відпочинок з мінімальними витратами. Міф чи реальність?

Напередодні літа питання про майбутній відпочинок все більше і більше хвилює мирне населення. Провести такий довгоочікуваний відпустку на все сто хоче кожен, проте, далеко не кожен може собі це дозволити. Так як же отримати від відпочинку максимум емоцій, витративши при цьому мінімум бюджету?

Перше і, напевно, найпопулярніший засіб економії на турпутівки це система раннього бронювання. Ця система дозволяє забронювати турпакет за кілька місяців до необхідної дати вильоту. Це дає вам можливість отримати знижку до 50% і як бонус, можливість встигнути забронювати дійсно хороший готель, так як дуже багато з них закривають продажу якраз за 1,5 — 3 місяці до сезону відпусток.

Наступний засіб економії підійде вам в разі, якщо через тиждень відпустку, а ви, замотати, зовсім забули його розпланувати. Ця система називається «Гарячий тур». Такі пропозиції дають знижку до 40 відсотків і з’являються за 2-3 дні до вильоту.

Крім систем бронювання заощадити вам допоможуть спеціальні акції, які надає більшість готелів. Про подібні послуги, акції і бонусних програмах краще відразу уточнювати у менеджера. Як приклад — молодіжні курорти, які включають в себе похід на дискотеку в аквапарк або інше місце, де можна розважитися. Крім молодіжних курортів у готелів найчастіше буває і маса інших послуг, але про це також краще уточнити безпосередньо у менеджера.

Крім подібних акцій ви можете переглянути список і вартість екскурсій того чи іншого туроператора. Іноді екскурсії надаються за пільговою ціною або в подарунок. Не забувайте торгуватися. У деяких країнах це навіть є ознакою хорошого тону. (Наприклад: Туреччина, Єгипет)

За допомогою ось таких нехитрих деталей ви зможете заощадити і перетворити відпустку в цікаве, а, головне, вигідне подорож.