Квартира-офіс в одному просторі

Дизайн інтер’єру домашнього офісу має графічний вигляд з геометричною темою. Для блоку стіни в офісі була обрана комбінація білого і жовтого кольорів. Всі двері, крім кімнат із спальні і ванної, були видалені, і був створений план відкритого поверху. У посиланнях кухня, їдальня, житлова площа і навіть домашній офіс, хоча деякі з цих просторів є напів-приватними і визначаються стінами. У кожному номері є окрема палітра кольорів. У вітальні є синій акцент, офіс оброблений чорним і жовтим, а в спальні зелені деталі. Під столом є смужка гальки, яка створює цей дзен і розслаблюючу атмосферу. Коли вони відкриваються, прогалини стають єдиними і між ними відбувається плавний перехід між ними. Телевізор встановлений на стіні навпроти ліжка і може бути переглянутий звідти, а також при відпочинку на дивані. Тут є спеціальний куточок для кішки. Він має вирізаний вхід, і він виглядає дійсно симпатичним, не виділяючись. Дизайнерам вдалося зробити це дуже добре. Змінна панель була спроектована для простору навпроти кухні. Тут зберігається кавоварка, а також де власник показує свою колекцію вина і фотообладнання. Сама кухня досить маленька, але з великою кількістю зберігання і дизайном, який дійсно приємний для очей.

Основна мета цього проекту полягала в тому, щоб зробити внутрішній простір максимально можливим і максимально можливим, отже, перебудувати простору і все багатофункціональні конструкції меблів. Майже кожне сховище поверхні і простір для великої колекції книг клієнта.

Для кухні дизайнери вирішили використовувати іранські плитки ручної роботи, щоб додати трохи кольору і смаку в білий декор. У ванній кімнаті також є цікаві плитки, які мають складні візерунки та текстуровану поверхню, що робить простір більшим і більш приємним. Плитки для ванної кімнати мають візерункову структуру і текстуріруют, і вони роблять простір більшим і привабливим.

Якщо ви віддаєте перевагу первинний ринок, тоді зверніть увагу на ЖК Семицвет. Це новий комплекс успішно введений в експлуатацію і доступний у продажу. На сайті semycvit. com / ви можете знайти підходящі варіанти і ознайомитися з деталями проекту.